18.2. UMT Bílá Hora: Bílá Hora-Jeneč 0:7 (0:2)

Druhý přípravný zápas jsme odehráli na skvělé umělce na Bílé Hoře. Hráči dorazili v dostatečném počtu, bohužel ne všichni z „A“ týmu, omluven byl Císař Michal (zranění), jinak ostatní se buď nepřihlásili nebo vůbec nekomunikují. Ještě štěstí ,že kluci z „B“ týmu chodí pravidelně na tréninky a je pro koho šáhnout. Tentokrát se podařilo , že dorazili oba brankáři „A“ týmu, takže každý odchytal poločas, bohužel soupeř je moc neprověřil.

Začátek prvního poločasu jsme domácí zavřeli před velkým vápnem ale bez známky ohrožení branky. Míč jsme sice drželi na našich kopačkách, ale nedařilo se nám jej ve finální fázi prostrčit spoluhráči do šance. Poprvé jsme se ke střele dostali po 20 minutách Mičínem. Náš první gól vstřelil Tomáš Jelínek střelou z hranice velkého vápna přesně k pravé tyči. Následná výborná kombinace po straně na jeden dotek po ose – Valko Pavel, Brady, Kotík Jaroslav, Jelínek. Hráči se tímto gólem uklidnili, konečně přicházeli šance . Následné přeběhnutí Kotíka na levou stranu a jeho zpětné potažení míče na střed velkého vápna vyústilo k přesné střele k tyči 0:2. Potom jsme měli ještě několik šancí, ale míč do branky jsme již nedostali.

Sestava 1.poločas: Rigo Tomáš
Tarant Jan         Hojsák Aleš        Čermák Filip       Bernard David
Brady Darren    Valko Pavel        Dolejš Milan       Mičín Jakub
Kotík Jaroslav   Jelínek Tomáš

Do druhého poločasu jsme poslali na hřiště 4 nové hráče – Charvát do branky, Hubáček za Bernarda, Havlíček za Taranta a Štefan za Bradyho. Soupeř díky naší dobré fyzické kondici brzy odpadl a umožnil tak vstřelit našim hráčům dalších 6 branek. Kotík Jaroslav vstřelil celkem 4 branky, po jedné brance přidali -Jakub Mičín, Dolejš Milan a Tomáš Jelínek.

Pochvalu opět zaslouží středová osa , která si zahrála s chutí, což je důležité. Hráči si na sebe začínají zvykat. Jen musí chodit stále ve stejném složení. Uvidíme, jak nás prověří silnější soupeř s kterým se budeme snažit domluvit přípravný zápas.