7.3. Přípravný zápas v Dobrovízi, Dobrovíz-Jeneč 1:5 (1:1)

První zápas na přírodní trávě probíhal na dost nerovném povrchu, ale hlavně z obranné řady byl k dispozici pouze Filip Čermák, takže soudržnost zadních řad nebyla tak kvalitní, jako v předešlých přípravných zápasech. Poprvé se v přípravě objevil Petr Valko na pravé straně obrany a hrál dle schody trenérů výborně. Nedařilo se v kombinaci středové řadě, někdy jsme hráče bránili dost naivně, spíše jsme hlídali prostor, než hráče a to se ukazovalo zejména při standartních situacích domácích. V útoku jsme málo zakončovali střelbou a hledali lépe postavené spoluhráče. Domácí se ujali vedeni 1:0 po chybné rozehrávce  na pravé straně hřiště, následné úplně zbytečné hádce našich hráčů, kdo udělal chybu se hráči  přestali koncentrovat. Uklidnili se až potom, kdy se podařilo vstřelit vyrovnávací branku Jelínkem. V poločase jsme hráče uklidnili, aby se snažili vyrovnat s nerovným terénem.

Druhý poločas domácí polevili ve fyzické kondici a hlavně chyba brankáře domácích nám umožnila vedení 1:2. Na hřiště se dostal po zranění Pavol Valko (ještě ne zcela v pořádku), ale přesto se prosadil hlavičkou po nádherném centru od Mičína. Posledně jmenovaný pak vzal odpovědnost na sebe a vstřelil dvě krásné branky na konečných 1:5.

Sestava:                                                      Rigo Tomáš

Valko Petr               Šafařík Štěpán           Čermák Filip                         Souček Robert

Císař Michal            Valko Pavel               Dolejš Milan                           Mičín Jakub