A2B-III.třída-skupina B

Den zápasu 01.09.19 17:00
(01.09.19 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Horoměřice

Den zápasu 1.9. 2019 17:00
(1.9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Velké Přílepy

Den zápasu 5. 10. 2019 16:00
(5. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Třebotov

(5. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Středokluky

(5. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Červený Újezd

(5. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Vonoklasy

(5. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Úhonice

Den zápasu 6. 10. 2019 16:00
(6. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Velké Přílepy

(6. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Drahelčice

Den zápasu 7.9. 2019 17:00
(7.9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Vonoklasy

(7.9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Úhonice

(7.9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Třebotov

(7.9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Středokluky

Den zápasu 8. 9. 2019 17:00
(8. 9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Drahelčice

Den zápasu 8. 9. 2019 17:00
( 8. 9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kosoř

( 8. 9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kněževes

Den zápasu 12. 10. 2019 16:00
(12. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Třebotov

(12. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Nučice

(12. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kazín

(12. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Jeneč

(12. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Dobřichovice

(12. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kosoř

(12. 10. 2019 16:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kněževes

Den zápasu 14. 9. 2019 17:00
(14. 9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Nučice

(14. 9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Úhonice

(14. 9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kazín

(14. 9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Jeneč

(14. 9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Dobřichovice

Den zápasu 15. 9. 2019 17:00
(15. 9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kosoř

(15. 9. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Horoměřice

Den zápasu 19. 10. 2019 15:30
(19. 10. 2019 15:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Středokluky

(19. 10. 2019 15:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Červený Újezd

(19. 10. 2019 15:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Vonoklasy

(19. 10. 2019 15:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Úhonice

Den zápasu 20. 10. 2019 15:30
(20. 10. 2019 15:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Velké Přílepy

(20. 10. 2019 15:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Horoměřice

(20. 10. 2019 15:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Drahelčice

Den zápasu 21. 9. 2019 16:30
(21. 9. 2019 16:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Třebotov

(21. 9. 2019 16:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Středokluky

(21. 9. 2019 16:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Vonoklasy

(21. 9. 2019 16:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Úhonice

Den zápasu 22. 9. 2019 14:30
(22. 9. 2019 14:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Velké Přílepy

Den zápasu 22. 9. 2019 15:00
( 22. 9. 2019 15:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Drahelčice

Den zápasu 22. 9. 2019 15:30
(22. 9. 2019 15:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kněževes

Den zápasu 24.08.19 17:00
(24.08.19 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída

(24.08.19 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Třebotov

(24.08.19 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Středokluky

(24.08.19 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Vonoklasy

Den zápasu 25.08.19 17:00
(25.08.19 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Drahelčice

(25.08.19 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kosoř

(25.08.19 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kněževes

Den zápasu 28. 9. 2019 16:30
(28. 9. 2019 16:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kazín

(28. 9. 2019 16:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Jeneč

(28. 9. 2019 16:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Dobřichovice

(28. 9. 2019 16:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Nučice

(28. 9. 2019 16:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Horoměřice

(28. 9. 2019 16:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kosoř

(28. 9. 2019 16:30)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kněževes

Den zápasu 31. 8. 2019 17:00
(31. 8. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Kazín

(31. 8. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Jeneč

(31. 8. 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Dobřichovice

Den zápasu 31. 8. 2019 18:00
(31. 8. 2019 18:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Červený Újezd

Den zápasu 31.8 2019 17:00
(31.8 2019 17:00)
III.třída-skupina-B
A2B-III.třída
Nučice

Mohlo by se vám líbit...