Desátý ročník Memoriálu Františka Kubra (turnaje Kněževes)

Ve dnech 20. a 21. června proběhl již 10.ročník turnaje, jenž organizujeme na počest Františka Kubra. Stejná mužstva, jež loni předváděla skvělé výkony, se zapojila i letos a po zajímavých zápasech bylo nakonec ipořadí stejné jako loňské.

Vsobotu vkrásném zápase remizovala Hostouň s Jenčí 6:6. Hostouň postoupila na penalty v poměru 5:4. Kněževes si celkem bez problémů poradila vderby utkání se Středokluky 3:0.

V utkání o třetí místo Jenečtí vysoko porazili Středokluky 8: 1. Finálové utkání naši hráči začali famózně. Velmi silná Hostouň (s pěti hráči A mužstva hrající krajský přebor) prohrávala ve 22 minutě 2:0 a ještě poločas skončil našim vedením 2:1. Ve druhé půlce už Kněževes fyzicky nestačila a Hostouňští zaslouženě skóre otočili. Přesto našim hráčům patří uznání za výborný výkon a obětavost až do konce zápasu.

Výsledky a pořadí

sobota:

Hostouň – Jeneč 6:6 (1:3) na pok. kopy 5 : 4

Kněževes – Středokluky 3:0 ( 1:0)

neděle:

Jeneč – Středokluky 8:1 (6:1)

Kněževes – Hostouň 2:5 (2:1)

Konečné pořadí:

  1. Hostouň
  2. Kněževes
  3. Jeneč
  4. Středokluky

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *