Desátý ročník Memoriálu Františka Kubra (turnaje Kněževes)

Ve dnech 20. a 21. června proběhl již 10.ročník turnaje, jenž organizujeme na počest Františka Kubra. Stejná mužstva, jež loni předváděla skvělé výkony, se zapojila i letos a po zajímavých zápasech bylo nakonec ipořadí stejné jako loňské.

Vsobotu vkrásném zápase remizovala Hostouň s Jenčí 6:6. Hostouň postoupila na penalty v poměru 5:4. Kněževes si celkem bez problémů poradila vderby utkání se Středokluky 3:0.

V utkání o třetí místo Jenečtí vysoko porazili Středokluky 8: 1. Finálové utkání naši hráči začali famózně. Velmi silná Hostouň (s pěti hráči A mužstva hrající krajský přebor) prohrávala ve 22 minutě 2:0 a ještě poločas skončil našim vedením 2:1. Ve druhé půlce už Kněževes fyzicky nestačila a Hostouňští zaslouženě skóre otočili. Přesto našim hráčům patří uznání za výborný výkon a obětavost až do konce zápasu.