Facebook Demo

Amatérský sportovní tým
198

Srdečně Vás vítáme na stránkách fotbalového klubu TJ Sokol Jeneč z.s., založeného v roce 1920.

4 weeks 1 day ago

Druhý turnaj mladší přípravky a 1. místo v Červeném Újezdu, 14.9. 2019.

1 month 1 week ago

Turnaj mladší přípravky v Hostivici

Pohár za první místo přebírá kapitánka mužstva Karolína Ptáčková, která se společně s Matějem Houškou, Janem Valkem a Patrikem Prokopem po sobotě radovali z vítězství i v neděli.

1 month 1 week ago

Okresní přebor startších přípravek, 7.9. Jeneč - Drahelčice 12:6 (7:2) = oslava vítězství.

2 months 2 weeks ago

V pátek 9.8. od 17:00 brigáda na fotbalovém hřišti. Program: kompletace branek, úklid areálu, přestěhování žákovských kabin. Práce je dost, hojná účast důležitá. Děkujeme!

2 months 3 weeks ago

Začátek přípravy týmu dospělých v úterý 30.7. od 18:00. Před tréninkem bude představen nový realizační tým. Účast všech hráčů nutná. První přátelské utkání se uskuteční v neděli 4.8. od 16:00 v Jenči proti Bílé Hoře.

3 months 3 weeks ago

This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.