Fotbalový kemp TJ Sokol Jeneč, z.s. 8–10.9.2017

Těsně před začátkem podzimní sezony 2017 jsme uspořádali krátký fotbalový kemp pro naše malé fotbalisty, aby se dostali po prázdninách do fotbalové pohody.

V pátek 8.9. jsme se sešli v 17:00. Hráči i rodiče byli seznámeni s programem a mohlo se začít. Po odjezdu rodičů se hráči s trenéry a kustody odebrali na společnou večeři. Pak proběhlo rozdělení na týmy podle věku a rozdělení do ubytování.  Starší hráči po ubytování probírali taktické pokyny s přezkoušením jak se chovat v herních situacích jak obranných, tak útočných a ti nejmladší se učili jak být samostatní bez svých rodičů.

Během následujících dvou dní se hráči střídali jak dopoledne, tak odpoledne v tréninkových jednotkách proložených navíc účastí na mistrovských zápasech, které již měli nalosované a nepodařilo se je přeložit. V trénování se střídali Michal Blažek, Martin Matějíčka, Robert Souček, pomoci nám přišli i hráči „A“ týmu Filip Štefan a Valko Pavel.  Během kempu se podařilo natrénovat s 24 hráči tolik jako za 14 dní tréninků.  Kluky za výdrž a přístup musíme pochválit.

Poděkování patří i našemu fotbalovému vedení, které klukům umožnilo využít celé zázemí oddílu a přispělo velkou finanční podporu pro všechny. Přispěli samozřejmě i rodiče.

Velký dík patří „Restauraci U Koderů“ (Katka a Patrik Horáčkovi), kteří se postarali o obědy a večeře pro celý fotbalový kemp.  Moc děkujeme.

Dále je třeba poděkovat všem maminkám, které napekly spoustu dobrot a pomáhaly s přípravou snídaní a svačin. Především paní: Markéta Charvatová, Lenka Balcarová a Petra Houšková.

Díky zaslouží i pan Horálek (https://www.fitness007.cz/), který neváhal a pro kluky zajistil na celý pobyt iontové nápoje.

Největší dík však patří paní Kabourkové, která se doslova obětovala a byla s námi celé 3dny, bez její pomoci bychom vše těžko zvládli. DĚKUJEME.

Sledujte naše fotbalové (http://sokoljenec.cz/) a“ facebookové“ stránky(https://www.facebook.com/TJ-Sokol-Jene%C4%8D-1563881960564799/?ref=bookmarks).

 

 

Další fotky najedete na následujícím odkazu:

https://drive.google.com/folderview?id=0B3ss5l6lJhZRcVJnYXM3UUtDdEE

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *