Hodnocení docházky-leden 2015

Za toto přípravné zimní období jsme měli 8 tréninkových jednotek. Snažili jsme se přizpůsobit všem hráčům, aby mohli alespoň jednou za týden přijít na trénink. Chápeme, že každý má nějaké problémy a nemusí mít čas, tak jak by chtěl, ale jsme zklamáni, že hráči nekomunikují, některé ani nezajímá jak a kdy probíhá příprava na jaro…

Nyní se vráťme zpět k tréninkovým jednotkám. V sobotu jsme využívali okolní výběhy a snažili se tréninkovými jednotkami dohnat nebo natrénovat obecnou vytrvalost. Ve středu jsme se díky oddílu, který zaplatil halu, snažili posílit některé partie těla kruhovýmí tréninky.

Musíme poděkovat všem, kteří se zůčastnili tréninků, protože splnili vše, co pro ně trenéři připravili. Zároveň jsme rádi, že někteří podporovali hráče, kterým se nedařilo, to je pro nás pozitivní věc.

Zejména chceme vyzdvihnout přístup nově příchozích hráčů Derena a Jamieho, kteří svou docházkou dávají příklad všem ostatním a hlavně chováním na trénincích, kdy mají úctu jak k soupeřům, tak spoluhráčům a svým chováním pomáhají trenérům.

KOMLETNÍ ÚČAST V % BUDE K DISPOZICI JAK NA NAŠICH STRÁNKÁCH, TAK V TIŠTĚNÉ FORMĚ PRO DIVÁKY NA NAŠEM HŘIŠTI.

Následující program přípravy:

3.2.2015 – 7.2.2015 soustředění RAPŠACH

10.2.2015 ÚTERÝ trénink UMT od 18:00

12.2.2015 čtvrtek trénink UMT od 18:00

14.2.2015 přípravný zápas proti Řepín(čas bude upřesněn) 15:00, Mělník

18.2.2015 Přípravný zápas proti Bílá Hora od 19:00

19.2.2015 čtvrtek trénink UMT 18:00

VYBÍRÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ FAČR

BOHUŽEL NEPŘÍJEMNÉ VĚCI: V oddíle máme k dnešnímu dni 44 registrovaných hráčů. Všichni jsou povinni si zaplatit 200,-Kč roční příspěvek na FAČR. Bez tohoto příspěvku nesmí hráč nastoupit k mistrovskému utkání. Příspěvky vybírá Robert Souček do 15.2.2015. Po tomto datu vybrané příspěvky zasíláme na FAČR. Do dnešního dne, aby vůbec mohlo fungovat A i B tým muselo vedení za hráče příspěvek zaplatit. To stálo oddíl nemalé výdaje, protože někteří hráči na příspěvky vůbec nereflektovali. Proto touto cestou žádáme hráče, aby ke svým závazkům vůči oddílu přistupovali s patřičnou zodpovědností.

Děkujeme

Robert Souček

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *