Mladší přípravka – posezónní trénování

Na posledním turnaji v Chotči nás oslovili trenéři Hostivice, zda li by jsme neuspořádali přátelský zápas pro hráče kteří si tolik nezahráli na turnajích.

V úterý 4.6. se na hřišti v Jenči sehrálo toto přátelské utkání a ostatní hráči , kteří byli vytížení na turnajích absolvovali společný trénink s částí dětí z Hostovice.

13.6. jsme celou akci zopakovali na hřišti hostivických.

Díky všem zúčastněným rodičům a trenérům z obou týmů.

V úterý 11.6 jsme místo tréninku vyrazili na přátelské utkání do Červeného Újezdu.

Zde  jsme z našich hráčů vytvořili dva týmy.

Červený Újezd vytvořil také dva týmy a mini turnaj mohl začít.

Zahrál si každý s každým a nakonec na žádost všech dětí byl i penaltový rozstřel.

Díky rodičům za odvoz všech dětí a trenérům Červeného Újezdu za přípravu hřiště a organizaci.