Mladší přípravka – posezónní trénování

Na posledním turnaji v Chotči nás oslovili trenéři Hostivice, zda li by jsme neuspořádali přátelský zápas pro hráče kteří si tolik nezahráli na turnajích.

V úterý 4.6. se na hřišti v Jenči sehrálo toto přátelské utkání a ostatní hráči , kteří byli vytížení na turnajích absolvovali společný trénink s částí dětí z Hostovice.

13.6. jsme celou akci zopakovali na hřišti hostivických.

Díky všem zúčastněným rodičům a trenérům z obou týmů.

V úterý 11.6 jsme místo tréninku vyrazili na přátelské utkání do Červeného Újezdu.

Zde  jsme z našich hráčů vytvořili dva týmy.

Červený Újezd vytvořil také dva týmy a mini turnaj mohl začít.

Zahrál si každý s každým a nakonec na žádost všech dětí byl i penaltový rozstřel.

Díky rodičům za odvoz všech dětí a trenérům Červeného Újezdu za přípravu hřiště a organizaci.

You may also like...

1 Response

1. Žádost napsal:

Dobrý den,
    Budu stručný můj syn David 6let by moc rád skusil fotbal.
    Jsme z Hostivice ale moc rád bych aby zkoušku a popřípadě nějaké zkušenosti nabrat pod vaší vlajkou sokol Jeneč. A proto bych rád věděl zdali je nějaká šance na ebo děláte nábor pro nejmenší
    Děkuji předem za odpověď Hliha David