Sezóna-A-2014-2015

Výsledky


Domácí Skóre Hosté

Sokol Jedomělice

5-1

14.6.2015 17:00

SK Doksy

FK Mutějovice

3-2

14.6.2015 17:00

TJ Unhošť

Sokol Braškov

3-1

14.6.2015 17:00

SK Nižbor

Tatran R.Rakovník B

3-0

14.6.2015 13:30

FC Čechie V.Dobrá

FK Stejstav Hýskov

5-2

13.6.2015 17:00

SK Hřebeč

Sokol Jeneč

1-3

13.6.2015 17:00

SK Zlonice

Sokol Vonoklasy

5-5

13.6.2015 17:00

Sokol Mšec

Sokol Mšec

7-1

7.6.2015 17:00

Tatran R.Rakovník B

TJ Unhošť

0-6

7.6.2015 17:00

Sokol Braškov

SK Zlonice

4-0

7.6.2015 17:00

FK Mutějovice

FC Čechie V.Dobrá

3-2

6.6.2015 17:00

Sokol Jedomělice

SK Nižbor

2-2

6.6.2015 17:00

Sokol Vonoklasy

SK Doksy

1-1

6.6.2015 17:00

FK Stejstav Hýskov

SK Hřebeč

2-2

6.6.2015 10:15

Sokol Jeneč

Sokol Jedomělice

3-0

31.5.2015 17:00

FK Stejstav Hýskov

FK Mutějovice

2-0

31.5.2015 17:00

SK Hřebeč

Sokol Braškov

5-1

31.5.2015 17:00

SK Zlonice

Tatran R.Rakovník B

4-3

31.5.2015 13:30

SK Nižbor

Sokol Jeneč

0-1

30.5.2015 17:00

SK Doksy

Sokol Vonoklasy

1-1

30.5.2015 17:00

TJ Unhošť

FC Čechie V.Dobrá

3-3

30.5.2015 17:00

Sokol Mšec

Sokol Mšec

1-3

24.5.2015 17:00

Sokol Jedomělice

TJ Unhošť

4-1

24.5.2015 17:00

Tatran R.Rakovník B

SK Zlonice

4-1

24.5.2015 17:00

Sokol Vonoklasy

SK Nižbor

2-2

23.5.2015 17:00

FC Čechie V.Dobrá

SK Hřebeč

0-3

23.5.2015 17:00

Sokol Braškov

SK Doksy

4-1

23.5.2015 17:00

FK Mutějovice

FK Stejstav Hýskov

5-0

23.5.2015 17:00

Sokol Jeneč

Sokol Jedomělice

6-0

17.5.2015 17:00

Sokol Jeneč

FK Mutějovice

4-0

17.5.2015 17:00

FK Stejstav Hýskov

Sokol Braškov

1-2

17.5.2015 17:00

SK Doksy

Tatran R.Rakovník B

2-0

17.5.2015 17:00

SK Zlonice

Sokol Mšec

8-0

17.5.2015 17:00

SK Nižbor

Sokol Vonoklasy

3-1

16.5.2015 17:00

SK Hřebeč

FC Čechie V.Dobrá

2-1

16.5.2015 17:00

TJ Unhošť

TJ Unhošť

3-0

10.5.2015 17:00

Sokol Mšec

SK Zlonice

1-1

10.5.2015 17:00

FC Čechie V.Dobrá

SK Nižbor

1-1

9.5.2015 17:00

Sokol Jedomělice

SK Hřebeč

2-1

9.5.2015 17:00

Tatran R.Rakovník B

SK Doksy

3-2

9.5.2015 17:00

Sokol Vonoklasy

FK Stejstav Hýskov

2-1

9.5.2015 17:00

Sokol Braškov

Sokol Jeneč

1-4

9.5.2015 17:00

FK Mutějovice

Sokol Jedomělice

2-0

3.5.2015 17:00

FK Mutějovice

Sokol Braškov

4-0

3.5.2015 17:00

Sokol Jeneč

Tatran R.Rakovník B

2-1

3.5.2015 17:00

SK Doksy

Sokol Mšec

0-2

3.5.2015 17:00

SK Zlonice

Sokol Vonoklasy

3-2

2.5.2015 17:00

FK Stejstav Hýskov

FC Čechie V.Dobrá

4-1

2.5.2015 17:00

SK Hřebeč

SK Nižbor

0-2

2.5.2015 17:00

TJ Unhošť

TJ Unhošť

2-0

26.4.2015 17:00

Sokol Jedomělice

SK Zlonice

4-2

26.4.2015 17:00

SK Nižbor

FK Mutějovice

1-1

26.4.2015 17:00

Sokol Braškov

SK Hřebeč

5-0

25.4.2015 17:00

Sokol Mšec

SK Doksy

3-1

25.4.2015 17:00

FC Čechie V.Dobrá

FK Stejstav Hýskov

4-0

25.4.2015 17:00

Tatran R.Rakovník B

Sokol Jeneč

1-2

25.4.2015 17:00

Sokol Vonoklasy

Sokol Jedomělice

2-4

19.4.2015 17:00

Sokol Braškov

Sokol Mšec

1-1

19.4.2015 17:00

SK Doksy

TJ Unhošť

1-0

19.4.2015 17:00

SK Zlonice

Tatran R.Rakovník B

1-0

19.4.2015 13:30

Sokol Jeneč

Sokol Vonoklasy

0-2

18.4.2015 17:00

FK Mutějovice

FC Čechie V.Dobrá

1-1

18.4.2015 17:00

FK Stejstav Hýskov

SK Nižbor

1-5

18.4.2015 17:00

SK Hřebeč

SK Zlonice

1-2

12.4.2015 17:00

Sokol Jedomělice

FK Mutějovice

2-0

12.4.2015 17:00

Tatran R.Rakovník B

Sokol Braškov

4-2

12.4.2015 17:00

Sokol Vonoklasy

SK Hřebeč

3-0

11.4.2015 17:00

TJ Unhošť

SK Doksy

3-0

11.4.2015 17:00

SK Nižbor

FK Stejstav Hýskov

4-0

11.4.2015 17:00

Sokol Mšec

Sokol Jeneč

0-2

11.4.2015 16:30

FC Čechie V.Dobrá

Sokol Mšec

4-1

5.4.2015 16:30

Sokol Jeneč

Sokol Jedomělice

2-0

4.4.2015 17:00

Sokol Vonoklasy

Tatran R.Rakovník B

0-0

4.4.2015 17:00

Sokol Braškov

FC Čechie V.Dobrá

3-0

4.4.2015 17:00

FK Mutějovice

SK Nižbor

1-1

4.4.2015 17:00

FK Stejstav Hýskov

TJ Unhošť

0-1

4.4.2015 17:00

SK Doksy

SK Zlonice

1-1

4.4.2015 17:00

SK Hřebeč

SK Hřebeč

2-4

28.3.2015 17:00

Sokol Jedomělice

SK Doksy

5-0

28.3.2015 17:00

SK Zlonice

FK Stejstav Hýskov

5-1

28.3.2015 17:00

TJ Unhošť

Sokol Jeneč

1-0

28.3.2015 17:00

SK Nižbor

FK Mutějovice

0-5

28.3.2015 17:00

Sokol Mšec

Sokol Braškov

1-1

28.3.2015 17:00

FC Čechie V.Dobrá

Sokol Vonoklasy

4-2

28.3.2015 17:00

Tatran R.Rakovník B

TJ Unhošť

1-3

22.3.2015

Sokol Jeneč

Sokol Jedomělice

7-0

21.3.2015 17:00

Tatran R.Rakovník B

FC Čechie V.Dobrá

4-0

21.3.2015 17:00

Sokol Vonoklasy

Sokol Mšec

2-1

21.3.2015 17:00

Sokol Braškov

SK Nižbor

1-1

21.3.2015 17:00

FK Mutějovice

SK Zlonice

0-1

21.3.2015 17:00

FK Stejstav Hýskov

SK Hřebeč

0-0

21.3.2015 17:00

SK Doksy

SK Zlonice

2-1

16.11.2014 13:30

Sokol Jeneč

TJ Unhošť

2-4

16.11.2014 13:30

FK Mutějovice

Sokol Mšec

3-1

16.11.2014 13:30

Sokol Vonoklasy

SK Hřebeč

3-3

15.11.2014 13:30

FK Stejstav Hýskov

SK Nižbor

5-1

15.11.2014 13:30

Sokol Braškov

SK Doksy

4-1

15.11.2014 10:30

Sokol Jedomělice

FC Čechie V.Dobrá

3-0

15.11.2014 10:15

Tatran R.Rakovník B

Sokol Jedomělice

2-0

9.11.2014 14:00

FC Čechie V.Dobrá

Sokol Braškov

4-1

9.11.2014 14:00

TJ Unhošť

FK Mutějovice

2-4

9.11.2014 14:00

SK Zlonice

Tatran R.Rakovník B

2-0

9.11.2014 13:30

Sokol Mšec

Sokol Vonoklasy

2-4

8.11.2014 14:00

SK Nižbor

Sokol Jeneč

0-2

8.11.2014 14:00

SK Hřebeč

FK Stejstav Hýskov

1-0

8.11.2014 14:00

SK Doksy

SK Zlonice

0-4

2.11.2014 14:00

Sokol Braškov

TJ Unhošť

5-2

2.11.2014 14:00

Sokol Vonoklasy

Sokol Mšec

3-0

2.11.2014 14:00

FC Čechie V.Dobrá

FK Stejstav Hýskov

4-1

1.11.2014 14:00

Sokol Jedomělice

SK Nižbor

2-1

1.11.2014 14:00

Tatran R.Rakovník B

SK Hřebeč

3-0

1.11.2014 13:30

FK Mutějovice

SK Doksy

2-1

1.11.2014 10:30

Sokol Jeneč

Sokol Jedomělice

5-2

26.10.2014 14:30

Sokol Mšec

FK Mutějovice

1-2

26.10.2014 14:30

SK Doksy

Tatran R.Rakovník B

0-1

26.10.2014 13:30

TJ Unhošť

Sokol Vonoklasy

0-3

25.10.2014 14:30

SK Zlonice

Sokol Braškov

2-5

25.10.2014 14:30

SK Hřebeč

Sokol Jeneč

1-2

25.10.2014 14:30

FK Stejstav Hýskov

FC Čechie V.Dobrá

1-2

25.10.2014 10:15

SK Nižbor

SK Zlonice

0-1

19.10.2014 15:30

Tatran R.Rakovník B

TJ Unhošť

2-0

19.10.2014 15:30

FC Čechie V.Dobrá

SK Hřebeč

6-2

19.10.2014 10:15

Sokol Vonoklasy

Sokol Jeneč

0-2

18.10.2014 15:30

Sokol Jedomělice

FK Stejstav Hýskov

4-3

18.10.2014 15:30

FK Mutějovice

SK Nižbor

3-0

18.10.2014 15:30

Sokol Mšec

SK Doksy

7-0

18.10.2014 10:30

Sokol Braškov

Sokol Jedomělice

5-1

12.10.2014 16:00

SK Nižbor

Sokol Mšec

0-2

12.10.2014 16:00

TJ Unhošť

Sokol Braškov

4-4

12.10.2014 16:00

FK Stejstav Hýskov

FK Mutějovice

0-0

12.10.2014 16:00

Sokol Jeneč

Tatran R.Rakovník B

0-3

12.10.2014 13:30

SK Hřebeč

Sokol Vonoklasy

1-8

11.10.2014 16:00

SK Doksy

FC Čechie V.Dobrá

4-2

11.10.2014 10:15

SK Zlonice

FK Mutějovice

0-0

5.10.2014 16:00

Sokol Jedomělice

SK Zlonice

2-2

5.10.2014 16:00

Sokol Mšec

TJ Unhošť

0-1

5.10.2014 16:00

SK Nižbor

Sokol Jeneč

4-1

4.10.2014 16:00

Sokol Braškov

FK Stejstav Hýskov

6-1

4.10.2014 16:00

Sokol Vonoklasy

SK Hřebeč

1-0

4.10.2014 13:30

FC Čechie V.Dobrá

SK Doksy

2-1

4.10.2014 10:30

Tatran R.Rakovník B

Sokol Jedomělice

3-1

28.9.2014 16:30

TJ Unhošť

Sokol Mšec

0-2

28.9.2014 16:30

SK Hřebeč

Sokol Braškov

1-5

28.9.2014 16:30

FK Mutějovice

Tatran R.Rakovník B

1-2

28.9.2014 13:30

FK Stejstav Hýskov

SK Nižbor

1-1

27.9.2014 16:30

SK Zlonice

Sokol Vonoklasy

0-0

27.9.2014 16:30

Sokol Jeneč

FC Čechie V.Dobrá

0-1

27.9.2014 10:15

SK Doksy

Sokol Braškov

2-2

21.9.2014 16:30

Sokol Jedomělice

FK Mutějovice

4-2

21.9.2014 16:30

Sokol Vonoklasy

SK Zlonice

0-1

21.9.2014 16:30

TJ Unhošť

Sokol Jeneč

1-1

20.9.2014 16:30

Tatran R.Rakovník B

FK Stejstav Hýskov

0-1

20.9.2014 16:30

FC Čechie V.Dobrá

SK Hřebeč

0-3

20.9.2014 13:30

SK Nižbor

SK Doksy

4-1

20.9.2014 10:30

Sokol Mšec

Sokol Jedomělice

2-3

14.9.2014 17:00

SK Zlonice

TJ Unhošť

1-1

14.9.2014 17:00

SK Hřebeč

Sokol Mšec

5-2

14.9.2014 17:00

FK Stejstav Hýskov

Tatran R.Rakovník B

0-1

14.9.2014 13:30

FK Mutějovice

SK Nižbor

0-0

13.9.2014 17:00

SK Doksy

Sokol Vonoklasy

0-1

13.9.2014 17:00

Sokol Braškov

FC Čechie V.Dobrá

5-2

13.9.2014 10:15

Sokol Jeneč

Sokol Braškov

3-2

7.9.2014 17:00

Tatran R.Rakovník B

FK Mutějovice

0-1

7.9.2014 17:00

FC Čechie V.Dobrá

Sokol Vonoklasy

1-3

6.9.2014 17:00

Sokol Jedomělice

Sokol Jeneč

1-1

6.9.2014 17:00

Sokol Mšec

FK Stejstav Hýskov

2-1

6.9.2014 17:00

SK Nižbor

SK Hřebeč

3-3

6.9.2014 13:30

SK Zlonice

SK Doksy

1-0

6.9.2014 10:30

TJ Unhošť

Sokol Jedomělice

2-1

31.8.2014 17:00

SK Hřebeč

SK Zlonice

2-1

31.8.2014 17:00

SK Doksy

TJ Unhošť

4-0

31.8.2014 17:00

FK Stejstav Hýskov

Sokol Mšec

2-1

31.8.2014 17:00

FK Mutějovice

Tatran R.Rakovník B

3-1

31.8.2014 13:30

Sokol Vonoklasy

SK Nižbor

6-2

30.8.2014 17:00

Sokol Jeneč

FC Čechie V.Dobrá

4-1

30.8.2014 10:15

Sokol Braškov

Sokol Braškov

1-4

24.8.2014 17:00

Sokol Mšec

FK Mutějovice

1-4

24.8.2014 17:00

SK Nižbor

Tatran R.Rakovník B

2-0

24.8.2014 13:30

Sokol Jedomělice

Sokol Vonoklasy

0-5

23.8.2014 17:00

FC Čechie V.Dobrá

Sokol Jeneč

2-4

23.8.2014 17:00

TJ Unhošť

FK Stejstav Hýskov

2-0

23.8.2014 17:00

SK Zlonice

SK Doksy

2-0

23.8.2014 10:30

SK Hřebeč

Tabulka

Pozice   Tým Z V R P Goals+/- Body Posledních 5
1 SK Doksy 26 18 4 4 60:2337 58       
2 Sokol Jedomělice 26 16 3 7 67:3631 51       
3 FK Stejstav Hýskov 26 15 5 6 63:4221 50       
4 FC Čechie V.Dobrá 26 13 5 8 51:3417 44       
5 SK Hřebeč 26 11 6 9 54:4410 39       
6 Sokol Braškov 26 11 5 10 59:572 38       
7 TJ Unhošť 26 12 2 12 42:43-1 38       
8 Sokol Mšec 26 10 5 11 59:554 35       
9 SK Zlonice 26 10 5 11 43:46-3 35       
10 SK Nižbor 26 9 7 10 47:53-6 34       
11 FK Mutějovice 26 10 4 12 42:48-6 34       
12 Tatran R.Rakovník B 26 9 2 15 31:53-22 29       
13 Sokol Vonoklasy 26 4 4 18 38:84-46 16       
14 Sokol Jeneč 26 3 5 18 25:63-38 14       
Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1SK Doksy - 4:1 1:1 3:1 2:0 7:0 1:0 4:1 5:0 3:0 4:1 2:1 3:2 2:1
2Sokol Jedomělice 5:1 - 3:0 2:0 2:1 2:4 3:1 5:2 2:3 5:1 2:0 7:0 2:0 6:0
3FK Stejstav Hýskov 1:0 4:1 - 0:1 5:2 2:1 5:1 4:0 2:0 2:1 4:3 4:0 6:1 5:0
4FC Čechie V.Dobrá 0:1 3:2 1:1 - 4:1 4:1 2:1 3:3 4:2 1:2 3:0 3:0 4:0 5:2
5SK Hřebeč 0:0 2:4 3:3 1:0 - 0:3 3:0 5:0 3:3 0:3 3:0 2:1 6:2 2:2
6Sokol Braškov 1:2 2:2 4:4 1:1 2:5 - 4:1 1:4 5:1 3:1 1:5 3:2 4:2 4:0
7TJ Unhošť 0:1 2:0 4:0 2:0 1:1 0:6 - 3:0 1:0 0:1 2:4 4:1 5:2 1:3
8Sokol Mšec 1:1 1:3 5:2 3:0 0:2 2:1 0:2 - 0:2 8:0 2:1 7:1 3:1 4:1
9SK Zlonice 2:1 1:2 0:1 1:1 1:1 0:4 0:1 2:2 - 4:2 4:0 0:1 4:1 2:1
10SK Nižbor 0:0 1:1 1:1 2:2 1:5 5:1 0:2 3:0 1:1 - 1:1 2:1 2:2 6:2
11FK Mutějovice 1:2 0:0 4:0 0:1 2:0 1:1 3:2 0:5 2:4 1:4 - 2:0 4:2 0:0
12Tatran R.Rakovník B 2:1 2:0 1:2 3:0 0:3 0:0 0:1 2:0 2:0 4:3 0:1 - 3:1 1:0
13Sokol Vonoklasy 1:8 1:3 3:2 0:5 3:1 0:1 1:1 5:5 0:3 2:4 0:2 4:2 - 0:0
14Sokol Jeneč 0:1 0:2 1:2 0:2 0:2 4:1 2:4 1:1 1:3 1:0 1:4 1:1 1:2 -

Soupiska

Trenéři:

FotoJménoPostTel.:
avatar-profilJiří TomášekHlavní trenér604 364124
avatar-profilSouček RobertAsistent trenéra
avatar-profilŠíma JiříVedoucí mužstva774 683 284

Hráči:

FotoJménoPostNarozen
kovacFilip Štefanobránce30.5. 1995
dolejsDolejš Miloslavobránce3.12. 1986
cermakFilip Čermákobránce14.5. 1992
pvalkoPetr Valkoobránce16.3. 1987
kovacVVáclav Kováčobránce15.2. 1985
ivanovDavid Ivanovzáložník28.11. 1991
micinJakub Mičínzáložník26.4. 1992
valkopPavel Valkozáložník20.2. 1978
valkopavolPavol Valkoútočník24.2. 1983
kotikjJaroslav Kotíkútočník6.4. 1976
valkojJan Valkozáložník28.10. 1980
hojsakAleš Hojsákobránce24.3. 1993
avatar-profilTomáš Rigobrankář1983
charvatmMartin Charvátbrankář16.2. 1981
avatar-profilJosef Hořánekútočník10.4. 1987
avatar-profilTomáš Jelínek útočník14.1. 1992
avatar-profilMichal Kantorzáložník1993
avatar-profilJaromír Johanovskýobránce1988

Statistika

Nejlepší střelci
P HráčPostGóly
1.kotikjJaroslav KotíkÚtočník 6
2.valkopavolPavol ValkoÚtočník 5
3.avatar-profilJosef Hořánekútočník 5
micinJakub Mičínzáložník4
dolejsMilan Dolejšzáložník3

A blog about Wordpress design, development , Software and inspiration http://themesharebd.blogspot.com