Panika ve fotbalovém Jablonci, Tomáš Hübschman přestoupil do Amfory…

V neděli 24.5.2015 nastoupila Amfora v Jenči u Prahy, aby podpořila oslavy 90 let místní kopané.

Čestný výkop provedla trojice Helena Vondráčková, Lešek Semelka a Michal Suchánek. Rozhodcovskou píšťalkou tentokrát vládl Pavlín Jirků. Amfora i domácí sehráli poločasovou remízu 1:1 a po půli už padaly branky na obou stranách. Domácí Petr Císař se blýskl úžasnou střelou do šibenice. Hosté rozhodli až v 67. minutě a zvítězili těsně 4:3. Branky: Jiráň, Berger, Fiala a Hübschman. Právě dlouholetý reprezentant ČR Tomáš Hübschman byl tím pověstným jazýčkem na vahách… A jeho premiéra vyšla stejně skvěle, jako si zapsal svůj první start v dresu Amfory herec ND v Praze Radúz Mácha. Sestava: M. Michal, S. Hložek, P. Větrovec, P. Salava, V. Tittelbach, P. Bičovský, F. Jakubec, A. Panenka, T. Hübschman, R. Mácha, J. Berger, M. Kraus, J. Fiala, S. Tofi, M. Jiráň, R. Skamene,  O. Sokolov, M. Čamaj. Trenér W. Kotas. Utkání přihlíželo 500 diváků.