Přípravný zápas: TJ Sokol Jeneč – SK Lány (3 : 3)

V prvním zápase zimní přípravy se naše mužstvo utkalo se soupeřem z Lán. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře jsme přehrávali jak herně, tak fyzicky. Vypracovali jsme si několik velmi slibných šancí, v koncovce jsme se však dost trápili. Soupeř nás za to potrestal z přímého kopu, navíc neproměnil pokutový kop. Do začátku druhého poločasu jsme znovu vstoupili dobře a výsledkem byla branka, kterou po rohovém kopu vsřelil hlavou J.Kotík. Následně prošel přes několik hráčů V.Vlasák, byl , a z nařízeného pokutového kopu nás bezpečně poslal do vedení. Poté jsme si vypracovali několik vyložených šancí, keré jsme trestuhodně nedokázali proměnit a soupeř z rychlého protiútoku vyrovnal. Vzápětí chybovala obrana a soupeř se znovu z rychlého útoku dostal do vedení. Před koncem zápasu se nám zdařila velmi pohledná akce na jeden dotek na jejímž konci Tomáš Rigo trefil přesně horní roh branky a dal tak výsledku konečnou podobu. Zápas i přes několik chyb a naší nepřesnou koncovku splnil účel a ukázal, že herně se tým začíná zvedat. Nikdo z hráčů nezklamal, bojovnost a nasazení jim nelze upřít. V zimní přestávce nás čeká ještě několik utkání a věříme, že se budeme neustále zlepšovat.

Branky : Jar.Kotík ,V.Vlasák ,Tomáš Rigo

Sestava: Šmíd, Jelínek ,Kotík Jar. ,Štefan ,Valko Petr ,Vlasák ,Valko Pavel ,Strnad ,Ivanov ,Mičín ,Rigo Tomáš ,Valko Pavol ,Jambor

You may also like...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *