Přípravný zápas: TJ Sokol Jeneč – SK Lány (3 : 3)

V prvním zápase zimní přípravy se naše mužstvo utkalo se soupeřem z Lán. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a soupeře jsme přehrávali jak herně, tak fyzicky. Vypracovali jsme si několik velmi slibných šancí, v koncovce jsme se však dost trápili. Soupeř nás za to potrestal z přímého kopu, navíc neproměnil pokutový kop. Do začátku druhého poločasu jsme znovu vstoupili dobře a výsledkem byla branka, kterou po rohovém kopu vsřelil hlavou J.Kotík. Následně prošel přes několik hráčů V.Vlasák, byl , a z nařízeného pokutového kopu nás bezpečně poslal do vedení. Poté jsme si vypracovali několik vyložených šancí, keré jsme trestuhodně nedokázali proměnit a soupeř z rychlého protiútoku vyrovnal. Vzápětí chybovala obrana a soupeř se znovu z rychlého útoku dostal do vedení. Před koncem zápasu se nám zdařila velmi pohledná akce na jeden dotek na jejímž konci Tomáš Rigo trefil přesně horní roh branky a dal tak výsledku konečnou podobu. Zápas i přes několik chyb a naší nepřesnou koncovku splnil účel a ukázal, že herně se tým začíná zvedat. Nikdo z hráčů nezklamal, bojovnost a nasazení jim nelze upřít. V zimní přestávce nás čeká ještě několik utkání a věříme, že se budeme neustále zlepšovat.

Branky : Jar.Kotík ,V.Vlasák ,Tomáš Rigo

Sestava: Šmíd, Jelínek ,Kotík Jar. ,Štefan ,Valko Petr ,Vlasák ,Valko Pavel ,Strnad ,Ivanov ,Mičín ,Rigo Tomáš ,Valko Pavol ,Jambor

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *