Prosba jenečským spoluobčanům

TJ Sokol Jeneč žádá “jenečáky”, aby své čtyřnohé miláčky chodili venčit jinam a ne do areálu hřiště. Na dalším obecním zasedání budeme požadovat, aby se na vchod do areálu mohla umístit cedule se zákazem volného pobíhání psů pod pokutou… Je velmi nepříjemné, když musíme uklízet z hrací plochy psí výkaly, natož když do nich hráči šlápnou či spadnou.

Druhá naše žádost směřuje opět k “jenečákům”, které žádáme, aby veškeré své stížnosti směřované k našemu areálu, nebo činnosti související, sdělovali přímo nám, tedy TJ Sokol Jeneč a to prostřednictvím našich webových stránek a facebooku. Ke všem připomínkám se velmi rádi vyjádříme a zjednáme přípravnou nápravu. Ušetříte si své vzácné kroky na Obecní úřad.

TJ Sokol Jeneč

You may also like...