Sezóna-SŽ-2018-2019

Výsledky


Domácí Skóre Hosté

TJ-Slavoj-Řevnice

---

16.6.2019 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

SK-Dolní-Břežany

---

2.6.2019 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

FC-Jílové

---

1.6.2019

SK-Kazín-D.Mokropsy

TJ-Slovan-Hradištko

---

1.6.2019

SK-Rapid-Psáry

TJ-Sokol-Tuchoměřice

---

1.6.2019

FK-Týnec-nad-Sázavou

FK-Rudná

---

1.6.2019

TJ-Slavoj-Řevnice

Spartak-Průhonice

---

1.6.2019

FK-Mníšek-pod-Brdy

TJ-Slovan-Hradištko

5-2

1.6.2019

FK-Týnec-nad-Sázavou

FC-Jílové

---

1.6.2019

SK-Rapid-Psáry

SK-Dolní-Břežany

---

1.6.2019

FK-Mníšek-pod-Brdy

FK-Rudná

---

1.6.2019

SK-Kazín-D.Mokropsy

Spartak-Průhonice

---

1.6.2019

TJ-Sokol-Tuchoměřice

TJ-Sokol-Tuchoměřice

0-4

18.5.2019

SK-Rapid-Psáry

FK-Týnec-nad-Sázavou

2-6

18.5.2019

FK-Mníšek-pod-Brdy

TJ-Slovan-Hradištko

3-0

18.5.2019

SK-Kazín-D.Mokropsy

FK-Rudná

3-3

18.5.2019

FC-Jílové

SK-Dolní-Břežany

9-1

18.5.2019

TJ-Slavoj-Řevnice

Spartak-Průhonice

9-2

18.5.2019

TJ-Sokol-Jeneč

FK-Týnec-nad-Sázavou

1-4

18.5.2019

FK-Rudná

TJ-Sokol-Jeneč

3-6

18.5.2019

TJ-Slovan-Hradištko

FK-Mníšek-pod-Brdy

6-0

18.5.2019

TJ-Sokol-Tuchoměřice

SK-Rapid-Psáry

13-0

18.5.2019

Spartak-Průhonice

SK-Kazín-D.Mokropsy

4-2

18.5.2019

SK-Dolní-Břežany

TJ-Slavoj-Řevnice

0-7

18.5.2019

FC-Jílové

SK-Rapid-Psáry

14-0

8.5.2019 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Tuchoměřice

3-1

4.5.2019

SK-Kazín-D.Mokropsy

FK-Týnec-nad-Sázavou

12-0

4.5.2019

TJ-Sokol-Jeneč

FK-Mníšek-pod-Brdy

0-2

4.5.2019

SK-Rapid-Psáry

TJ-Slovan-Hradištko

2-2

4.5.2019

FC-Jílové

FK-Rudná

6-0

4.5.2019

SK-Dolní-Břežany

Spartak-Průhonice

9-2

4.5.2019

TJ-Slavoj-Řevnice

TJ-Slavoj-Řevnice

0-7

4.5.2019

TJ-Slovan-Hradištko

FC-Jílové

5-2

4.5.2019

SK-Dolní-Břežany

TJ-Sokol-Jeneč

0-8

4.5.2019

TJ-Sokol-Tuchoměřice

FK-Mníšek-pod-Brdy

0-8

4.5.2019

FK-Rudná

SK-Kazín-D.Mokropsy

5-2

4.5.2019

Spartak-Průhonice

SK-Rapid-Psáry

---

4.5.2019

FK-Týnec-nad-Sázavou

FC-Jílové

12-1

28.4.2019

Spartak-Průhonice

SK-Dolní-Břežany

1-0

28.4.2019

TJ-Slovan-Hradištko

SK-Kazín-D.Mokropsy

1-8

28.4.2019

FK-Týnec-nad-Sázavou

TJ-Slavoj-Řevnice

1-4

28.4.2019

TJ-Sokol-Tuchoměřice

SK-Rapid-Psáry

1-1

28.4.2019

FK-Rudná

TJ-Sokol-Jeneč

0-1

27.4.2019 10:00

FK-Mníšek-pod-Brdy

TJ-Sokol-Tuchoměřice

0-5

20.4.2019

FC-Jílové

FK-Týnec-nad-Sázavou

14-0

20.4.2019

TJ-Slavoj-Řevnice

Spartak-Průhonice

0-10

20.4.2019

SK-Dolní-Břežany

FK-Mníšek-pod-Brdy

4-0

20.4.2019

SK-Kazín-D.Mokropsy

FK-Rudná

8-0

20.4.2019

TJ-Slovan-Hradištko

TJ-Sokol-Jeneč

0-13

13.4.2019 10:00

FK-Rudná

FC-Jílové

2-3

13.4.2019

FK-Týnec-nad-Sázavou

TJ-Slovan-Hradištko

9-0

13.4.2019

Spartak-Průhonice

SK-Dolní-Břežany

6-1

13.4.2019

TJ-Sokol-Tuchoměřice

SK-Kazín-D.Mokropsy

2-4

13.4.2019

SK-Rapid-Psáry

TJ-Slavoj-Řevnice

0-6

13.4.2019

FK-Mníšek-pod-Brdy

TJ-Sokol-Jeneč

1-4

6.4.2019 10:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

TJ-Sokol-Tuchoměřice

0-9

6.4.2019

TJ-Slovan-Hradištko

FK-Týnec-nad-Sázavou

5-2

6.4.2019

SK-Dolní-Břežany

FK-Mníšek-pod-Brdy

5-2

6.4.2019

FC-Jílové

FK-Rudná

3-0

6.4.2019

Spartak-Průhonice

SK-Rapid-Psáry

19-0

6.4.2019

TJ-Slavoj-Řevnice

TJ-Slavoj-Řevnice

0-8

11.11.2018 10:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

SK-Dolní-Břežany

1-4

11.11.2018 10:00

SK-Rapid-Psáry

FK-Rudná

6-1

11.11.2018 10:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

Spartak-Průhonice

2-0

11.11.2018

FK-Týnec-nad-Sázavou

TJ-Slovan-Hradištko

5-2

10.11.2018 10:00

FK-Mníšek-pod-Brdy

FC-Jílové

2-1

10.11.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

SK-Rapid-Psáry

0-0

4.11.2018 10:00

TJ-Slovan-Hradištko

TJ-Slavoj-Řevnice

1-12

4.11.2018 10:00

FK-Rudná

SK-Kazín-D.Mokropsy

1-3

4.11.2018 10:00

FC-Jílové

TJ-Sokol-Jeneč

2-2

3.11.2018 10:00

SK-Dolní-Břežany

FK-Týnec-nad-Sázavou

5-0

3.11.2018 10:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

FK-Mníšek-pod-Brdy

2-2

3.11.2018 10:00

Spartak-Průhonice

FK-Rudná

9-0

28.10.2018 10:00

FK-Týnec-nad-Sázavou

SK-Dolní-Břežany

1-1

28.10.2018 10:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

Spartak-Průhonice

0-8

28.10.2018

SK-Rapid-Psáry

TJ-Sokol-Tuchoměřice

0-5

27.10.2018 10:00

FK-Mníšek-pod-Brdy

TJ-Slovan-Hradištko

4-0

27.10.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

FC-Jílové

9-0

27.10.2018 10:00

TJ-Slavoj-Řevnice

SK-Rapid-Psáry

8-1

21.10.2018 10:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

TJ-Slavoj-Řevnice

0-4

21.10.2018 10:00

SK-Dolní-Břežany

SK-Kazín-D.Mokropsy

2-4

21.10.2018 10:00

TJ-Slovan-Hradištko

FK-Mníšek-pod-Brdy

3-0

20.10.2018 12:30

FK-Týnec-nad-Sázavou

FC-Jílové

1-2

20.10.2018 10:00

FK-Rudná

TJ-Sokol-Jeneč

2-10

20.10.2018 10:00

Spartak-Průhonice

Spartak-Průhonice

2-3

14.10.2018 10:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

SK-Dolní-Břežany

0-2

14.10.2018 10:00

FC-Jílové

FK-Rudná

4-2

14.10.2018 10:00

FK-Mníšek-pod-Brdy

TJ-Slovan-Hradištko

11-0

13.10.2018 10:00

TJ-Slavoj-Řevnice

FK-Týnec-nad-Sázavou

0-1

13.10.2018 10:00

SK-Rapid-Psáry

TJ-Sokol-Tuchoměřice

6-0

13.10.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

SK-Rapid-Psáry

6-0

7.10.2018 10:00

FK-Mníšek-pod-Brdy

TJ-Slavoj-Řevnice

0-5

7.10.2018 10:00

Spartak-Průhonice

SK-Kazín-D.Mokropsy

4-0

7.10.2018 10:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

SK-Dolní-Břežany

3-7

7.10.2018 10:00

FK-Rudná

FC-Jílové

0-1

6.10.2018 10:00

TJ-Slovan-Hradištko

TJ-Sokol-Jeneč

1-3

6.10.2018 10:00

FK-Týnec-nad-Sázavou

FK-Rudná

2-1

30.9.2018 10:00

SK-Rapid-Psáry

Spartak-Průhonice

3-5

30.9.2018

FC-Jílové

FK-Mníšek-pod-Brdy

0-3

29.9.2018 13:30

TJ-Sokol-Jeneč

FK-Týnec-nad-Sázavou

4-1

29.9.2018 10:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

TJ-Sokol-Tuchoměřice

6-0

29.9.2018 10:00

TJ-Slavoj-Řevnice

TJ-Slovan-Hradištko

4-3

29.9.2018 10:00

SK-Dolní-Břežany

TJ-Slavoj-Řevnice

1-8

23.9.2018 10:00

FK-Týnec-nad-Sázavou

SK-Kazín-D.Mokropsy

2-0

23.9.2018 10:00

FK-Mníšek-pod-Brdy

SK-Dolní-Břežany

15-1

23.9.2018 10:00

Spartak-Průhonice

TJ-Slovan-Hradištko

5-0

22.9.2018 10:00

FK-Rudná

FC-Jílové

8-2

22.9.2018 10:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

TJ-Sokol-Jeneč

0-10

22.9.2018 10:00

SK-Rapid-Psáry

FK-Rudná

8-0

16.9.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

SK-Rapid-Psáry

4-1

16.9.2018 10:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

Spartak-Průhonice

2-12

16.9.2018

TJ-Slovan-Hradištko

FK-Mníšek-pod-Brdy

11-0

15.9.2018 13:30

TJ-Slavoj-Řevnice

FK-Týnec-nad-Sázavou

2-5

15.9.2018 10:00

FC-Jílové

TJ-Sokol-Tuchoměřice

0-3

15.9.2018 10:00

SK-Dolní-Břežany

Spartak-Průhonice

1-10

9.9.2018 10:00

FK-Rudná

SK-Dolní-Břežany

6-0

9.9.2018 10:00

FK-Týnec-nad-Sázavou

TJ-Slavoj-Řevnice

0-7

9.9.2018 10:00

SK-Rapid-Psáry

SK-Kazín-D.Mokropsy

8-0

9.9.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

FC-Jílové

1-2

8.9.2018 10:00

FK-Mníšek-pod-Brdy

TJ-Slovan-Hradištko

16-2

8.9.2018 10:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

SK-Rapid-Psáry

3-1

2.9.2018 10:00

FC-Jílové

SK-Kazín-D.Mokropsy

1-4

2.9.2018 10:00

FK-Rudná

FK-Mníšek-pod-Brdy

0-7

1.9.2018 14:00

SK-Dolní-Břežany

TJ-Sokol-Jeneč

1-1

1.9.2018 10:00

TJ-Slavoj-Řevnice

FK-Týnec-nad-Sázavou

4-1

1.9.2018 10:00

TJ-Slovan-Hradištko

TJ-Sokol-Tuchoměřice

4-2

1.9.2018 10:00

Spartak-Průhonice

Tabulka

Pozice   Tým Z V R P Goals+/- Body Posledních 5
1 FK-Rudná 19 16 2 1 11089 50       
2 SK-Rapid-Psáry 18 15 2 1 109100 47       
3 TJ-Slovan-Hradištko 20 15 2 3 10473 47       
4 FC-Jílové 19 11 2 6 7542 35       
5 FK-Mníšek-pod-Brdy 19 10 1 8 5511 31       
6 FK-Týnec-nad-Sázavou 19 10 0 9 7323 30       
7 SK-Dolní-Břežany 19 9 2 8 7734 29       
8 SK-Kazín-D.Mokropsy 19 8 1 10 490 25       
9 TJ-Sokol-Tuchoměřice 19 6 0 13 38-51 18       
10 Spartak-Průhonice 19 5 1 13 51-66 16       
11 TJ-Sokol-Jeneč 19 1 2 16 16-105 5       
12 TJ-Slavoj-Řevnice 19 0 1 18 7-150 1       
Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1FK-Rudná - 2:1 8:0 3:3 4:2 9:0 6:0 -:- 6:1 3:0 8:0 -:-
2SK-Rapid-Psáry 1:1 - 0:0 3:1 6:0 -:- 4:1 4:1 8:1 13:0 14:0 19:0
3TJ-Slovan-Hradištko 5:0 -:- - 2:2 5:2 5:2 4:3 3:0 16:2 9:0 4:0 11:0
4FC-Jílové 1:2 -:- 0:1 - 1:2 2:3 5:2 -:- 8:2 12:1 2:1 9:0
5FK-Mníšek-pod-Brdy 0:8 0:2 2:5 5:2 - 3:0 0:7 4:0 6:0 2:2 0:3 11:0
6FK-Týnec-nad-Sázavou 1:4 0:1 4:1 2:5 2:6 - 5:2 4:1 5:0 0:2 12:0 14:0
7SK-Dolní-Břežany 3:7 1:4 1:0 0:2 -:- 6:0 - 1:1 6:1 15:1 -:- 9:1
8SK-Kazín-D.Mokropsy 1:4 2:4 2:4 1:3 2:0 1:8 4:2 - 4:0 5:2 8:0 8:0
9TJ-Sokol-Tuchoměřice 1:6 0:4 0:9 0:5 0:5 -:- 0:3 3:1 - 4:2 6:0 6:0
10Spartak-Průhonice 1:10 0:8 2:12 3:5 -:- 2:0 0:10 2:3 -:- - 9:2 9:2
11TJ-Sokol-Jeneč 0:13 0:10 3:6 1:2 0:1 1:3 2:2 1:4 0:8 2:10 - 1:1
12TJ-Slavoj-Řevnice 1:12 0:7 0:7 0:7 0:6 1:8 0:4 0:8 1:4 0:5 -:- -

A blog about Wordpress design, development , Software and inspiration http://themesharebd.blogspot.com