Sezóna-A-2016-2017

Výsledky


Domácí Skóre Hosté

Sokol Jeneč

---

27.5.2017 17:00

Sokol-Úhonice

AFK-Libčice

---

20.5.2017 17:00

Sokol Jeneč

Sokol Jeneč

2-2

13.5.2017

FK-TJ-Štěchovice-B

SK-Roztoky

1-4

6.5.2017

Sokol Jeneč

Sokol-Úhonice

---

30.11.2016

TJ-Sokol-Tuchoměřice

FK-TJ-Štěchovice-B

---

30.11.2016

TJ-Sokol-Hostivice

SK-Roztoky

---

30.11.2016

SK-Rapid Psáry

SK-Roztoky

---

30.11.2016

TJ-Sokol-Měchenice

SK-Rapid Psáry

---

30.11.2016

FK-TJ-Štěchovice-B

TJ-Sokol-Hostivice

---

30.11.2016

AFK-Libčice

TJ-Sokol-Tuchoměřice

---

30.11.2016

Sokol-Choteč

FK-Rudná

---

30.11.2016

TJ-Sokol-Dobrovíz

TJ-Sokol-Zlatníky

---

30.11.2016

TJ-Sokol-Holubice

TJ-Sokol-Zlatníky

2-0

30.11.2016

TJ-Sokol-Měchenice

FK-Rudná

4-0

30.11.2016

TJ-Sokol-Holubice

TJ-Sokol-Tuchoměřice

2-4

30.11.2016

TJ-Sokol-Dobrovíz

Sokol Jeneč

3-3

30.11.2016

Sokol-Choteč

TJ-Sokol-Hostivice

3-0

30.11.2016

Sokol-Úhonice

SK-Rapid Psáry

2-6

30.11.2016

AFK-Libčice

SK-Roztoky

3-3

30.11.2016

FK-TJ-Štěchovice-B

TJ-Sokol-Měchenice

3-2

30.11.2016

FK-TJ-Štěchovice-B

AFK-Libčice

8-0

30.11.2016

SK-Roztoky

Sokol-Choteč

3-2

30.11.2016

TJ-Sokol-Hostivice

TJ-Sokol-Dobrovíz

4-1

30.11.2016

Sokol Jeneč

TJ-Sokol-Holubice

9-1

30.11.2016

TJ-Sokol-Tuchoměřice

TJ-Sokol-Zlatníky

0-0

30.11.2016

FK-Rudná

Sokol-Úhonice

2-1

30.11.2016

SK-Rapid Psáry

SK-Rapid Psáry

3-1

30.11.2016

Sokol-Choteč

SK-Roztoky

6-1

30.11.2016

Sokol-Úhonice

FK-TJ-Štěchovice-B

1-1

30.11.2016

AFK-Libčice

FK-Rudná

3-0

30.11.2016

TJ-Sokol-Měchenice

TJ-Sokol-Tuchoměřice

3-2

30.11.2016

TJ-Sokol-Zlatníky

Sokol Jeneč

4-8

30.11.2016

TJ-Sokol-Holubice

TJ-Sokol-Hostivice

0-3

30.11.2016

TJ-Sokol-Dobrovíz

TJ-Sokol-Měchenice

0-7

30.11.2016

AFK-Libčice

FK-TJ-Štěchovice-B

2-2

30.11.2016

Sokol-Úhonice

SK-Roztoky

0-4

30.11.2016

Sokol-Choteč

SK-Rapid Psáry

3-6

30.11.2016

TJ-Sokol-Dobrovíz

TJ-Sokol-Hostivice

0-4

30.11.2016

TJ-Sokol-Holubice

Sokol Jeneč

0-3

30.11.2016

TJ-Sokol-Zlatníky

TJ-Sokol-Tuchoměřice

1-3

30.11.2016

FK-Rudná

TJ-Sokol-Tuchoměřice

0-1

30.11.2016

TJ-Sokol-Měchenice

FK-Rudná

3-0

30.11.2016

Sokol Jeneč

TJ-Sokol-Zlatníky

3-5

30.11.2016

TJ-Sokol-Hostivice

TJ-Sokol-Holubice

4-1

30.11.2016

SK-Rapid Psáry

TJ-Sokol-Dobrovíz

1-1

30.11.2016

SK-Roztoky

Sokol-Choteč

5-1

30.11.2016

FK-TJ-Štěchovice-B

Sokol-Úhonice

2-3

30.11.2016

AFK-Libčice

TJ-Sokol-Měchenice

1-2

30.11.2016

Sokol-Úhonice

AFK-Libčice

7-3

30.11.2016

Sokol-Choteč

FK-TJ-Štěchovice-B

3-1

30.11.2016

TJ-Sokol-Dobrovíz

SK-Roztoky

0-3

30.11.2016

TJ-Sokol-Holubice

SK-Rapid Psáry

1-6

30.11.2016

TJ-Sokol-Zlatníky

TJ-Sokol-Hostivice

0-2

30.11.2016

FK-Rudná

Sokol Jeneč

2-1

30.11.2016

TJ-Sokol-Tuchoměřice

TJ-Sokol-Zlatníky

6-5

30.11.2016

SK-Roztoky

TJ-Sokol-Holubice

4-1

30.11.2016

FK-TJ-Štěchovice-B

TJ-Sokol-Dobrovíz

0-4

30.11.2016

AFK-Libčice

Sokol-Choteč

1-3

30.11.2016

Sokol-Úhonice

Sokol Jeneč

6-0

30.11.2016

TJ-Sokol-Měchenice

TJ-Sokol-Tuchoměřice

4-0

30.11.2016

TJ-Sokol-Hostivice

FK-Rudná

6-2

30.11.2016

SK-Rapid Psáry

Sokol-Úhonice

2-3

30.11.2016

TJ-Sokol-Dobrovíz

TJ-Sokol-Měchenice

2-1

30.11.2016

Sokol-Choteč

AFK-Libčice

2-1

30.11.2016

TJ-Sokol-Holubice

FK-TJ-Štěchovice-B

7-1

30.11.2016

TJ-Sokol-Zlatníky

TJ-Sokol-Hostivice

2-0

30.11.2016

Sokol Jeneč

SK-Rapid Psáry

2-5

30.11.2016

TJ-Sokol-Tuchoměřice

SK-Roztoky

1-2

30.11.2016

FK-Rudná

FK-TJ-Štěchovice-B

0-0

30.11.2016

FK-Rudná

TJ-Sokol-Zlatníky

0-8

30.11.2016

AFK-Libčice

TJ-Sokol-Holubice

1-2

30.11.2016

Sokol-Úhonice

TJ-Sokol-Dobrovíz

5-0

30.11.2016

Sokol-Choteč

TJ-Sokol-Hostivice

2-1

30.11.2016

TJ-Sokol-Měchenice

Sokol Jeneč

1-4

30.11.2016

SK-Rapid Psáry

TJ-Sokol-Tuchoměřice

2-1

30.11.2016

SK-Roztoky

TJ-Sokol-Měchenice

3-3

30.11.2016

TJ-Sokol-Dobrovíz

Sokol-Choteč

2-5

30.11.2016

TJ-Sokol-Holubice

Sokol-Úhonice

2-0

30.11.2016

TJ-Sokol-Zlatníky

FK-TJ-Štěchovice-B

8-0

30.11.2016

TJ-Sokol-Tuchoměřice

SK-Rapid Psáry

4-1

30.11.2016

TJ-Sokol-Hostivice

AFK-Libčice

3-0

30.11.2016

FK-Rudná

SK-Rapid Psáry

3-0

30.11.2016

TJ-Sokol-Měchenice

TJ-Sokol-Hostivice

4-1

30.11.2016

SK-Roztoky

TJ-Sokol-Tuchoměřice

0-1

30.11.2016

AFK-Libčice

FK-Rudná

1-0

30.11.2016

Sokol-Úhonice

TJ-Sokol-Zlatníky

4-2

30.11.2016

Sokol-Choteč

TJ-Sokol-Měchenice

---

30.11.2016

TJ-Sokol-Holubice

TJ-Sokol-Dobrovíz

---

30.11.2016

TJ-Sokol-Zlatníky

Sokol-Choteč

---

30.11.2016

FK-Rudná

TJ-Sokol-Holubice

4-1

29.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Zlatníky

TJ-Sokol-Dobrovíz

1-2

29.10.2016 17:00

FK-Rudná

Sokol-Choteč

8-3

29.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

TJ-Sokol-Měchenice

4-2

29.10.2016 17:00

SK-Roztoky

FK-TJ-Štěchovice-B

4-0

29.10.2016 17:00

SK-Rapid Psáry

AFK-Libčice

5-1

29.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Hostivice

Sokol-Úhonice

0-1

29.10.2016 14:30

Sokol Jeneč

TJ-Sokol-Holubice

7-0

22.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Měchenice

TJ-Sokol-Zlatníky

7-3

22.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Dobrovíz

FK-Rudná

1-1

22.10.2016 17:00

Sokol-Choteč

TJ-Sokol-Tuchoměřice

1-1

22.10.2016 17:00

Sokol-Úhonice

TJ-Sokol-Hostivice

1-1

22.10.2016 17:00

FK-TJ-Štěchovice-B

SK-Rapid Psáry

1-3

22.10.2016 17:00

SK-Roztoky

Sokol Jeneč

2-7

22.10.2016 15:30

AFK-Libčice

TJ-Sokol-Měchenice

3-1

15.10.2016 17:00

SK-Rapid Psáry

SK-Roztoky

3-3

15.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Hostivice

AFK-Libčice

7-2

15.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

Sokol-Úhonice

1-3

15.10.2016 17:00

FK-Rudná

Sokol-Choteč

6-1

15.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Zlatníky

TJ-Sokol-Dobrovíz

3-4

15.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Holubice

FK-TJ-Štěchovice-B

2-1

15.10.2016 16:00

Sokol Jeneč

TJ-Sokol-Dobrovíz

1-1

8.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Měchenice

TJ-Sokol-Holubice

3-0

8.10.2016 17:00

Sokol-Choteč

TJ-Sokol-Zlatníky

8-0

8.10.2016 17:00

Sokol-Úhonice

FK-Rudná

1-4

8.10.2016 17:00

AFK-Libčice

TJ-Sokol-Tuchoměřice

2-1

8.10.2016 17:00

FK-TJ-Štěchovice-B

TJ-Sokol-Hostivice

1-3

8.10.2016 17:00

SK-Rapid Psáry

Sokol Jeneč

3-3

8.10.2016 16:00

SK-Roztoky

FK-TJ-Štěchovice-B

2-2

1.10.2016 17:00

FK-Rudná

Sokol-Choteč

3-2

1.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Dobrovíz

AFK-Libčice

8-0

1.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Zlatníky

SK-Roztoky

3-2

1.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

Sokol-Úhonice

0-6

1.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Holubice

TJ-Sokol-Měchenice

3-2

1.10.2016 17:00

TJ-Sokol-Hostivice

SK-Rapid Psáry

7-1

1.10.2016 16:00

Sokol Jeneč

TJ-Sokol-Holubice

1-1

24.9.2016 17:00

AFK-Libčice

TJ-Sokol-Tuchoměřice

1-1

24.9.2016 17:00

SK-Rapid Psáry

TJ-Sokol-Zlatníky

5-1

24.9.2016 17:00

FK-TJ-Štěchovice-B

FK-Rudná

5-1

24.9.2016 17:00

SK-Roztoky

Sokol-Choteč

5-2

24.9.2016 17:00

TJ-Sokol-Měchenice

TJ-Sokol-Dobrovíz

2-0

24.9.2016 17:00

Sokol-Úhonice

Sokol Jeneč

1-5

24.9.2016 16:30

TJ-Sokol-Hostivice

SK-Roztoky

1-8

17.9.2016 17:00

TJ-Sokol-Zlatníky

TJ-Sokol-Hostivice

1-1

17.9.2016 17:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

Sokol-Úhonice

1-5

17.9.2016 17:00

Sokol-Choteč

AFK-Libčice

7-1

17.9.2016 17:00

TJ-Sokol-Dobrovíz

SK-Rapid Psáry

3-2

17.9.2016 17:00

FK-Rudná

FK-TJ-Štěchovice-B

0-2

17.9.2016 17:00

TJ-Sokol-Holubice

TJ-Sokol-Měchenice

3-2

17.9.2016 16:30

Sokol Jeneč

TJ-Sokol-Tuchoměřice

2-1

10.9.2016 17:00

Sokol Jeneč

FK-Rudná

1-0

10.9.2016 17:00

TJ-Sokol-Hostivice

Sokol-Choteč

0-3

10.9.2016 17:00

AFK-Libčice

Sokol-Úhonice

0-3

10.9.2016 17:00

TJ-Sokol-Měchenice

TJ-Sokol-Zlatníky

8-0

10.9.2016 17:00

SK-Rapid Psáry

TJ-Sokol-Dobrovíz

2-3

10.9.2016 17:00

FK-TJ-Štěchovice-B

TJ-Sokol-Holubice

8-1

10.9.2016 17:00

SK-Roztoky

TJ-Sokol-Měchenice

1-0

3.9.2016 17:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

Sokol Jeneč

0-3

3.9.2016 17:00

FK-Rudná

TJ-Sokol-Hostivice

1-5

3.9.2016 17:00

TJ-Sokol-Zlatníky

SK-Rapid Psáry

1-4

3.9.2016 17:00

TJ-Sokol-Holubice

SK-Roztoky

1-5

3.9.2016 17:00

TJ-Sokol-Dobrovíz

FK-TJ-Štěchovice-B

3-1

3.9.2016 17:00

Sokol-Choteč

AFK-Libčice

3-1

3.9.2016 17:00

Sokol-Úhonice

AFK-Libčice

7-1

28.8.2016 17:00

TJ-Sokol-Měchenice

Sokol-Úhonice

0-0

28.8.2016 17:00

FK-TJ-Štěchovice-B

Sokol-Choteč

4-1

28.8.2016 17:00

SK-Roztoky

TJ-Sokol-Dobrovíz

0-0

28.8.2016 17:00

SK-Rapid Psáry

TJ-Sokol-Holubice

2-0

28.8.2016 17:00

TJ-Sokol-Hostivice

TJ-Sokol-Zlatníky

6-2

28.8.2016 17:00

Sokol Jeneč

FK-Rudná

7-0

28.8.2016 17:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

Tabulka

Pozice   Tým Z V R P Goals+/- Body Posledních 5
1 AFK-Libčice 21 19 2 0 102:1983 59       
2 TJ-Sokol-Holubice 20 16 1 3 80:2456 49       
3 FK-Rudná 21 14 4 3 51:2031 46       
4 TJ-Sokol-Zlatníky 21 12 1 8 76:5917 37       
5 FK-TJ-Štěchovice-B 21 7 8 6 47:389 29       
6 Sokol-Choteč 21 9 2 10 58:553 29       
7 TJ-Sokol-Měchenice 21 9 2 10 32:58-26 29       
8 TJ-Sokol-Dobrovíz 20 8 4 8 50:473 28       
9 SK-Rapid Psáry 21 7 2 12 43:65-22 23       
10 TJ-Sokol-Hostivice 21 6 3 12 34:50-16 21       
11 TJ-Sokol-Tuchoměřice 21 6 3 12 33:64-31 21       
12 Sokol-Úhonice 21 5 3 13 22:54-32 18       
13 Sokol Jeneč 21 4 3 14 37:69-32 15       
14 SK-Roztoky 21 3 4 14 38:81-43 13       
Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1AFK-Libčice - 2:1 3:0 8:0 1:1 7:3 7:1 7:1 6:2 5:1 7:2 3:1 -:- 8:0
2TJ-Sokol-Holubice 1:1 - 0:4 4:1 4:1 3:0 7:0 4:3 4:1 2:0 9:1 1:2 8:4 8:1
3FK-Rudná 1:4 4:0 - 0:0 2:2 1:1 3:0 -:- 6:2 1:0 7:0 1:0 3:0 5:1
4TJ-Sokol-Zlatníky 0:8 -:- 0:0 - 5:1 4:2 2:0 7:3 8:0 3:5 2:3 8:0 6:2 6:5
5FK-TJ-Štěchovice-B 1:1 0:2 2:2 7:1 - 3:1 2:3 3:1 4:0 -:- 8:0 2:2 2:1 3:3
6Sokol-Choteč 0:3 2:5 -:- 6:1 5:1 - 5:2 3:2 1:3 3:2 8:3 1:3 3:3 4:1
7TJ-Sokol-Měchenice 0:7 -:- 0:3 0:2 3:2 2:1 - 3:3 3:1 3:2 1:0 1:2 3:2 4:2
8TJ-Sokol-Dobrovíz 0:4 3:4 1:2 -:- 2:3 5:0 1:1 - 0:0 3:0 4:2 2:0 4:1 1:1
9SK-Rapid Psáry 2:6 1:4 3:2 1:6 -:- 3:1 3:0 3:6 - 4:1 2:5 1:2 7:1 1:3
10TJ-Sokol-Hostivice -:- 0:4 0:2 1:5 1:1 2:3 2:1 0:3 1:3 - 1:1 3:0 2:0 4:1
11TJ-Sokol-Tuchoměřice 0:1 1:9 1:3 3:2 2:1 -:- 0:1 2:4 1:1 4:0 - 1:1 2:1 2:1
12Sokol-Úhonice 2:3 0:6 1:3 2:0 0:0 1:5 0:3 2:3 2:1 0:3 -:- - 0:1 1:6
13Sokol Jeneč 2:7 4:8 0:3 0:3 2:2 3:3 6:0 1:4 1:4 1:5 2:1 -:- - 3:3
14SK-Roztoky 0:8 0:3 1:2 1:8 3:3 0:4 -:- 1:5 -:- 3:3 3:2 6:1 1:4 -

Soupiska

Trenéři:

FotoJménoPostTel.:
avatar-profilJiří TomášekHlavní trenér604 364124
avatar-profilSouček RobertAsistent trenéra
avatar-profilŠíma JiříVedoucí mužstva774 683 284

Hráči:

FotoJménoPostNarozen
kovacFilip Štefanobránce30.5. 1995
avatar-profilDavid Čampulkaobránce13.9. 1996
cermakFilip Čermákobránce14.5. 1992
pvalkoPetr Valkoobránce16.3. 1987
avatar-profilMichal Císařzáložník28.4. 1986
ivanovDavid Ivanovzáložník28.11. 1991
micinJakub Mičínzáložník26.4. 1992
valkopPavel Valkozáložník20.2. 1978
avatar-profilVáclav Kováčútočník15.2. 1985
kotikjJaroslav Kotíkútočník6.4. 1976
valkojJan Valkozáložník28.10. 1980
hojsakAleš Hojsákobránce24.3. 1993
avatar-profilTomáš Rigobrankář26.1. 1983
avatar-profilJosef Hořánekútočník10.4. 1987
avatar-profilTomáš Jelínek útočník14.1. 1992
avatar-profilŠtěpán Vyhnánekzáložník22.3. 1974
avatar-profilVáclav Vlasákútočník7.6. 1984
avatar-profilMartin Peckazáložník24.10. 1984
avatar-profilJaromír Johanovskýobránce30.1. 1988
avatar-profilMartin Peckazáložník24.10. 1984

Statistika

Nejlepší střelci
P HráčPostGóly
1.kotikjJaroslav KotíkÚtočník 6
2.valkopavolPavol ValkoÚtočník 5
3.avatar-profilJosef Hořánekútočník 5
micinJakub Mičínzáložník4
dolejsMilan Dolejšzáložník3

A blog about Wordpress design, development , Software and inspiration http://themesharebd.blogspot.com