Sezóna-A-2017-2018

Výsledky


Domácí Skóre Hosté

Sokol-Kosoř-B

7-5

13.5.2018 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Jíloviště

7-0

5.5.2018 17:00

SK-Třebotov

Sokol-Červený-Újezd

3-3

5.5.2018 17:00

AFK-Horoměřice

TJ-Sokol-Jeneč

2-3

5.5.2018 17:00

TJ-Sokol-Čisovice

FK-Středokluky

0-5

5.5.2018 17:00

SK-Kazín

TJ-Sokol-Statenice

2-4

5.5.2018 17:00

TJ-Klínec

TJ-Sokol- V.Přílepy

3-1

5.5.2018 17:00

Sokol-Kosoř-B

FK-Zbuzany-1953-B

3-1

5.5.2018 17:00

Sokol-Vonoklasy

TJ-Klínec

1-3

5.5.2018 17:00

FK-Středokluky

SK-Kazín

2-1

5.5.2018 17:00

FK-Zbuzany-1953-B

Sokol-Vonoklasy

2-0

5.5.2018 17:00

TJ-Sokol- V.Přílepy

TJ-Sokol-Čisovice

3-0

5.5.2018 17:00

Sokol-Červený-Újezd

AFK-Horoměřice

1-1

5.5.2018 17:00

SK-Třebotov

TJ-Sokol-Statenice

3-5

5.5.2018 17:00

TJ-Jíloviště

TJ-Jíloviště

4-3

21.4.2018 17:00

Sokol-Červený-Újezd

TJ-Sokol-Jeneč

2-0

21.4.2018 17:00

SK-Třebotov

FK-Středokluky

3-0

21.4.2018 17:00

Sokol-Kosoř-B

TJ-Klínec

0-0

21.4.2018 17:00

SK-Kazín

TJ-Sokol-Statenice

0-2

21.4.2018 17:00

Sokol-Vonoklasy

TJ-Sokol- V.Přílepy

0-3

21.4.2018 17:00

AFK-Horoměřice

FK-Zbuzany-1953-B

0-7

21.4.2018 17:00

TJ-Sokol-Čisovice

SK-Kazín

3-0

21.4.2018 17:00

TJ-Sokol-Statenice

Sokol-Vonoklasy

2-4

21.4.2018 17:00

FK-Středokluky

TJ-Sokol-Čisovice

5-3

21.4.2018 17:00

TJ-Sokol- V.Přílepy

SK-Třebotov

2-2

21.4.2018 17:00

Sokol-Červený-Újezd

AFK-Horoměřice

1-1

21.4.2018 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

Sokol-Kosoř-B

8-1

21.4.2018 17:00

SK-Kazín

TJ-Klínec

1-1

21.4.2018 17:00

TJ-Jíloviště

FK-Zbuzany-1953-B

3-6

18.4.2018 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Čisovice

5-0

14.4.2018 17:00

FK-Středokluky

SK-Kazín

6-0

14.4.2018 17:00

Sokol-Vonoklasy

Sokol-Vonoklasy

1-0

14.4.2018 17:00

TJ-Klínec

SK-Třebotov

2-0

14.4.2018 17:00

TJ-Sokol- V.Přílepy

Sokol-Červený-Újezd

5-3

14.4.2018 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

Sokol-Kosoř-B

5-0

14.4.2018 17:00

TJ-Sokol-Statenice

AFK-Horoměřice

1-6

14.4.2018 17:00

FK-Zbuzany-1953-B

TJ-Jíloviště

3-9

6.4.2018 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Klínec

1-1

6.4.2018 17:00

Sokol-Kosoř-B

SK-Kazín

4-3

6.4.2018 17:00

Sokol-Vonoklasy

FK-Středokluky

0-0

6.4.2018 17:00

AFK-Horoměřice

TJ-Sokol-Statenice

0-5

6.4.2018 17:00

TJ-Sokol-Čisovice

TJ-Sokol- V.Přílepy

0-4

6.4.2018 17:00

Sokol-Červený-Újezd

FK-Zbuzany-1953-B

3-1

6.4.2018 17:00

SK-Třebotov

TJ-Jíloviště

5-0

23.3.2018 17:00

TJ-Sokol- V.Přílepy

TJ-Sokol- V.Přílepy

0-4

23.3.2018 17:00

Sokol-Červený-Újezd

TJ-Klínec

3-2

23.3.2018 17:00

AFK-Horoměřice

SK-Kazín

4-1

23.3.2018 17:00

TJ-Sokol-Čisovice

TJ-Sokol-Statenice

1-7

23.3.2018 17:00

SK-Třebotov

Sokol-Kosoř-B

1-1

23.3.2018 17:00

Sokol-Vonoklasy

Sokol-Vonoklasy

2-2

23.3.2018 17:00

TJ-Jíloviště

TJ-Sokol-Čisovice

6-1

23.3.2018 17:00

TJ-Klínec

SK-Třebotov

2-2

23.3.2018 17:00

FK-Středokluky

Sokol-Červený-Újezd

3-0

23.3.2018 17:00

FK-Zbuzany-1953-B

TJ-Sokol-Jeneč

5-0

23.3.2018 17:00

TJ-Sokol- V.Přílepy

Sokol-Kosoř-B

1-9

23.3.2018 17:00

SK-Kazín

AFK-Horoměřice

8-1

23.3.2018 17:00

TJ-Sokol-Statenice

FK-Středokluky

3-1

18.11.2017 13:30

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Jeneč

8-0

11.11.2017

TJ-Sokol-Statenice

TJ-Jíloviště

4-1

21.10.2017 17:00

TJ-Sokol-Statenice

FK-Středokluky

4-0

21.10.2017 17:00

TJ-Klínec

TJ-Sokol-Jeneč

5-0

21.10.2017 17:00

Sokol-Kosoř-B

Sokol-Červený-Újezd

1-0

21.10.2017 17:00

TJ-Sokol-Čisovice

SK-Třebotov

4-2

21.10.2017 17:00

AFK-Horoměřice

FK-Zbuzany-1953-B

4-2

21.10.2017 17:00

SK-Kazín

TJ-Sokol- V.Přílepy

0-2

21.10.2017 17:00

Sokol-Vonoklasy

SK-Kazín

5-1

21.10.2017 17:00

TJ-Sokol- V.Přílepy

TJ-Klínec

0-6

21.10.2017 17:00

FK-Zbuzany-1953-B

TJ-Sokol-Čisovice

1-0

21.10.2017 17:00

SK-Třebotov

Sokol-Kosoř-B

0-1

21.10.2017 17:00

Sokol-Červený-Újezd

TJ-Sokol-Statenice

0-1

21.10.2017 17:00

FK-Středokluky

AFK-Horoměřice

4-0

21.10.2017 17:00

TJ-Jíloviště

TJ-Jíloviště

0-10

21.10.2017 15:30

FK-Zbuzany-1953-B

TJ-Jíloviště

3-0

30.9.2017 17:00

TJ-Klínec

Sokol-Červený-Újezd

6-2

30.9.2017 17:00

SK-Třebotov

FK-Středokluky

4-1

30.9.2017 17:00

Sokol-Vonoklasy

FK-Zbuzany-1953-B

8-0

30.9.2017 17:00

Sokol-Kosoř-B

TJ-Sokol- V.Přílepy

0-2

30.9.2017 17:00

TJ-Sokol-Čisovice

TJ-Sokol-Statenice

1-13

30.9.2017 17:00

SK-Kazín

SK-Třebotov

4-1

30.9.2017 17:00

TJ-Jíloviště

Sokol-Vonoklasy

2-4

30.9.2017 17:00

FK-Zbuzany-1953-B

SK-Kazín

2-0

30.9.2017 17:00

FK-Středokluky

TJ-Klínec

7-2

30.9.2017 17:00

TJ-Sokol-Statenice

AFK-Horoměřice

0-1

30.9.2017 17:00

Sokol-Červený-Újezd

Sokol-Kosoř-B

3-0

30.9.2017 17:00

TJ-Sokol- V.Přílepy

TJ-Sokol-Jeneč

2-2

30.9.2017 16:00

AFK-Horoměřice

TJ-Sokol-Čisovice

3-1

30.9.2017 16:00

TJ-Sokol-Jeneč

SK-Třebotov

1-2

23.9.2017 16:30

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Jíloviště

4-2

17.9.2017 17:00

SK-Kazín

TJ-Klínec

0-2

17.9.2017 17:00

Sokol-Vonoklasy

FK-Středokluky

1-4

17.9.2017 17:00

TJ-Sokol-Čisovice

TJ-Sokol-Statenice

3-6

17.9.2017 17:00

Sokol-Kosoř-B

TJ-Sokol- V.Přílepy

0-4

17.9.2017 17:00

SK-Třebotov

FK-Zbuzany-1953-B

3-0

17.9.2017 17:00

AFK-Horoměřice

Sokol-Červený-Újezd

6-2

17.9.2017 17:00

TJ-Jíloviště

TJ-Sokol-Čisovice

6-2

17.9.2017 17:00

FK-Zbuzany-1953-B

Sokol-Vonoklasy

5-2

17.9.2017 17:00

TJ-Sokol-Statenice

SK-Kazín

7-0

17.9.2017 17:00

TJ-Klínec

Sokol-Kosoř-B

4-1

17.9.2017 17:00

FK-Středokluky

AFK-Horoměřice

1-3

17.9.2017 17:00

TJ-Sokol- V.Přílepy

TJ-Sokol-Jeneč

0-1

16.9.2017 16:30

Sokol-Červený-Újezd

TJ-Sokol-Jeneč

6-0

9.9.2017 17:00

TJ-Jíloviště

Sokol-Červený-Újezd

8-0

9.9.2017 17:00

TJ-Sokol- V.Přílepy

SK-Třebotov

2-2

9.9.2017 17:00

FK-Zbuzany-1953-B

Sokol-Vonoklasy

1-5

9.9.2017 17:00

SK-Kazín

TJ-Sokol-Čisovice

11-0

9.9.2017 17:00

TJ-Sokol-Statenice

Sokol-Kosoř-B

3-3

9.9.2017 17:00

TJ-Klínec

AFK-Horoměřice

3-2

9.9.2017 17:00

FK-Středokluky

SK-Kazín

7-0

2.9.2017 17:00

Sokol-Kosoř-B

TJ-Klínec

2-7

2.9.2017 17:00

TJ-Sokol-Čisovice

FK-Středokluky

3-3

2.9.2017 17:00

SK-Třebotov

TJ-Jíloviště

6-3

2.9.2017 17:00

Sokol-Vonoklasy

TJ-Sokol-Statenice

2-6

2.9.2017 17:00

AFK-Horoměřice

FK-Zbuzany-1953-B

2-2

2.9.2017 17:00

Sokol-Červený-Újezd

TJ-Sokol- V.Přílepy

2-1

2.9.2017 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol- V.Přílepy

3-3

27.8.2017 17:00

TJ-Jíloviště

AFK-Horoměřice

2-1

27.8.2017 17:00

TJ-Klínec

Sokol-Kosoř-B

2-5

27.8.2017 17:00

Sokol-Vonoklasy

TJ-Sokol-Jeneč

3-1

26.8.2017 17:00

FK-Zbuzany-1953-B

Sokol-Červený-Újezd

4-2

26.8.2017 17:00

FK-Středokluky

SK-Třebotov

12-1

26.8.2017 17:00

TJ-Sokol-Statenice

TJ-Sokol-Čisovice

5-1

26.8.2017 17:00

SK-Kazín

TJ-Jíloviště

4-1

30.11.2016

TJ-Sokol-Statenice

FK-Středokluky

4-0

30.11.2016

TJ-Klínec

TJ-Sokol-Jeneč

5-0

30.11.2016

Sokol-Kosoř-B

Sokol-Červený-Újezd

1-0

30.11.2016

TJ-Sokol-Čisovice

SK-Třebotov

4-2

30.11.2016

AFK-Horoměřice

FK-Zbuzany-1953-B

4-2

30.11.2016

SK-Kazín

TJ-Sokol- V.Přílepy

0-2

30.11.2016

Sokol-Vonoklasy

Sokol-Červený-Újezd

9-0

30.11.2016

TJ-Klínec

SK-Třebotov

1-4

30.11.2016

SK-Kazín

TJ-Sokol-Čisovice

7-0

30.11.2016

Sokol-Kosoř-B

AFK-Horoměřice

4-1

30.11.2016

Sokol-Vonoklasy

TJ-Sokol- V.Přílepy

2-0

30.11.2016

FK-Středokluky

TJ-Jíloviště

4-3

30.11.2016

FK-Středokluky

Sokol-Červený-Újezd

3-0

30.11.2016

Sokol-Vonoklasy

SK-Třebotov

1-3

30.11.2016

Sokol-Kosoř-B

AFK-Horoměřice

0-3

30.11.2016

TJ-Sokol-Čisovice

FK-Zbuzany-1953-B

11-1

30.11.2016

TJ-Sokol-Statenice

TJ-Sokol- V.Přílepy

3-1

30.11.2016

TJ-Klínec

TJ-Sokol-Čisovice

3-1

30.11.2016

TJ-Jíloviště

FK-Středokluky

4-0

30.11.2016

FK-Zbuzany-1953-B

Sokol-Vonoklasy

2-3

30.11.2016

SK-Třebotov

SK-Kazín

1-2

30.11.2016

Sokol-Červený-Újezd

TJ-Sokol-Statenice

3-4

30.11.2016

TJ-Sokol- V.Přílepy

Sokol-Kosoř-B

3-2

30.11.2016

AFK-Horoměřice

Sokol-Vonoklasy

2-1

30.11.2016

TJ-Sokol-Čisovice

SK-Kazín

1-0

30.11.2016

AFK-Horoměřice

TJ-Klínec

1-10

30.11.2016

SK-Třebotov

TJ-Sokol- V.Přílepy

0-1

30.11.2016

FK-Zbuzany-1953-B

Sokol-Kosoř-B

3-2

30.11.2016

TJ-Jíloviště

TJ-Sokol-Statenice

2-4

30.11.2016

Sokol-Červený-Újezd

TJ-Klínec

1-1

30.11.2013

TJ-Sokol-Jeneč

Sokol-Vonoklasy

1-3

N/A

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Jeneč

5-3

N/A

SK-Kazín

Tabulka

Pozice   Tým Z V R P Goals+/- Body Posledních 5
1 TJ-Sokol-Čisovice 22 18 0 4 88:2266 54       
2 Sokol-Červený-Újezd 22 17 3 2 73:2647 54       
3 SK-Kazín 23 15 1 7 89:4247 46       
4 TJ-Sokol-Jeneč 22 12 3 7 76:4036 39       
5 FK-Zbuzany-1953-B 21 12 2 7 74:4529 38       
6 TJ-Jíloviště 21 10 3 8 61:67-6 33       
7 SK-Třebotov 22 9 5 8 66:4818 32       
8 FK-Středokluky 21 9 3 9 44:431 30       
9 Sokol-Kosoř-B 22 9 3 10 51:73-22 30       
10 Sokol-Vonoklasy 23 9 2 12 43:57-14 29       
11 AFK-Horoměřice 22 7 5 10 47:452 26       
12 TJ-Sokol- V.Přílepy 23 6 1 16 24:67-43 19       
13 TJ-Klínec 22 3 5 14 27:79-52 14       
14 TJ-Sokol-Statenice 22 0 0 22 26:135-109 0       
Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1TJ-Sokol-Čisovice - 3:0 5:1 3:1 6:2 3:1 1:0 5:0 7:0 1:2 3:0 5:3 6:1 11:0
2Sokol-Červený-Újezd 1:0 - 2:1 5:3 3:0 6:2 6:2 4:2 1:0 3:0 3:3 8:0 9:0 4:2
3SK-Kazín 4:1 1:2 - 3:5 2:1 2:4 4:1 2:0 7:0 4:3 1:0 5:1 7:0 3:0
4TJ-Sokol-Jeneč 2:3 0:1 5:3 - 3:1 6:0 2:0 1:3 5:0 3:1 2:2 5:0 1:1 8:0
5FK-Zbuzany-1953-B 0:7 2:2 4:2 3:6 - 10:0 3:1 0:4 8:0 3:1 3:0 1:0 6:0 11:1
6TJ-Jíloviště 1:3 4:3 4:2 3:9 0:10 - 7:0 4:3 2:3 6:3 0:4 5:0 3:0 4:1
7SK-Třebotov 0:1 2:2 1:4 1:2 2:2 4:1 - 2:2 1:3 3:2 4:2 2:0 10:1 12:1
8FK-Středokluky 1:4 2:4 0:5 3:1 4:0 3:4 3:3 - 3:0 4:1 0:0 0:2 4:0 1:0
9Sokol-Kosoř-B 0:7 0:1 1:9 7:5 0:8 3:2 3:1 4:1 - 2:5 3:2 3:0 3:3 5:0
10Sokol-Vonoklasy 2:1 0:3 1:5 1:3 2:4 2:2 2:3 2:4 5:2 - 1:4 2:0 1:0 5:2
11AFK-Horoměřice 0:3 0:1 0:1 1:1 1:6 4:0 1:1 3:2 2:3 4:1 - 1:3 2:1 8:1
12TJ-Sokol- V.Přílepy 0:2 0:4 1:5 2:1 0:1 3:3 0:4 2:0 3:1 0:2 0:3 - 3:1 4:3
13TJ-Klínec 2:7 0:9 0:0 1:1 0:6 1:1 1:10 1:3 1:1 0:2 3:2 1:3 - 7:2
14TJ-Sokol-Statenice 0:5 2:4 1:13 0:8 1:11 3:5 1:7 0:1 3:6 0:2 2:6 3:4 2:4 -

Soupiska

Trenéři:

FotoJménoPostTel.:
avatar-profilJiří TomášekHlavní trenér604 364124
avatar-profilSouček RobertAsistent trenéra
avatar-profilŠíma JiříVedoucí mužstva774 683 284

Hráči:

FotoJménoPostNarozen
kovacFilip Štefanobránce30.5. 1995
avatar-profilDavid Čampulkaobránce13.9. 1996
cermakFilip Čermákobránce14.5. 1992
pvalkoPetr Valkoobránce16.3. 1987
avatar-profilMichal Císařzáložník28.4. 1986
ivanovDavid Ivanovzáložník28.11. 1991
micinJakub Mičínzáložník26.4. 1992
valkopPavel Valkozáložník20.2. 1978
avatar-profilVáclav Kováčútočník15.2. 1985
kotikjJaroslav Kotíkútočník6.4. 1976
valkojJan Valkozáložník28.10. 1980
hojsakAleš Hojsákobránce24.3. 1993
avatar-profilTomáš Rigobrankář26.1. 1983
avatar-profilJosef Hořánekútočník10.4. 1987
avatar-profilTomáš Jelínek útočník14.1. 1992
avatar-profilŠtěpán Vyhnánekzáložník22.3. 1974
avatar-profilVáclav Vlasákútočník7.6. 1984
avatar-profilMartin Peckazáložník24.10. 1984
avatar-profilJaromír Johanovskýobránce30.1. 1988
avatar-profilMartin Peckazáložník24.10. 1984

Statistika

Nejlepší střelci
P HráčPostGóly
1.kotikjJaroslav KotíkÚtočník 6
2.valkopavolPavol ValkoÚtočník 5
3.avatar-profilJosef Hořánekútočník 5
micinJakub Mičínzáložník4
dolejsMilan Dolejšzáložník3

A blog about Wordpress design, development , Software and inspiration http://themesharebd.blogspot.com