Sezóna-A-2018-2019

Výsledky


Domácí Skóre Hosté

Všenorský-SK

0-6

1.6.2019 17:00

FK-Zbuzany-1953

SK-Třebotov

7-1

1.6.2019 17:00

TJ-Sokol-Vonoklasy

SK-Černošice

0-8

1.6.2019 17:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

TJ-Sokol-Jeneč

3-2

1.6.2019 17:00

FK-Středokluky

SK-Nučice

3-9

1.6.2019 17:00

SK-Roztoky

TJ-Sokol-V.Přílepy

1-5

1.6.2019 17:00

TJ-Sokol-Č-Újezd

FK-Kosoř

0-0

1.6.2019 17:00

FK-Horoměřice

SK-Nučice

2-1

1.6.2019 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy

SK-Roztoky

1-0

1.6.2019 17:00

FK-Kosoř

FK-Středokluky

8-2

1.6.2019 17:00

SK-Černošice

SK-Kazín-D.Mokropsy

5-2

1.6.2019 17:00

SK-Třebotov

TJ-Sokol-Vonoklasy

2-7

1.6.2019 17:00

Všenorský-SK

FK-Zbuzany-1953

3-3

1.6.2019 17:00

TJ-Sokol-Č-Újezd

FK-Horoměřice

5-1

1.6.2019 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

SK-Třebotov

4-2

18.5.2019 17:00

TJ-Sokol-Č-Újezd

SK-Černošice

0-11

18.5.2019 17:00

FK-Zbuzany-1953

TJ-Sokol-Jeneč

1-3

18.5.2019 17:00

TJ-Sokol-Vonoklasy

SK-Nučice

5-4

18.5.2019 17:00

FK-Středokluky

SK-Roztoky

9-0

18.5.2019 17:00

FK-Horoměřice

FK-Kosoř

2-1

18.5.2019 17:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

TJ-Sokol-V.Přílepy

0-0

18.5.2019 17:00

Všenorský-SK

TJ-Sokol-Č-Újezd

3-2

18.5.2019 17:00

Všenorský-SK

FK-Středokluky

2-1

18.5.2019 17:00

FK-Kosoř

SK-Kazín-D.Mokropsy

---

18.5.2019 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Vonoklasy

5-1

18.5.2019 17:00

SK-Černošice

SK-Roztoky

2-1

18.5.2019 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy

FK-Zbuzany-1953

12-0

18.5.2019 17:00

SK-Třebotov

FK-Horoměřice

2-0

18.5.2019 17:00

SK-Nučice

SK-Černošice

0-2

4.5.2019 17:00

Všenorský-SK

TJ-Sokol-Jeneč

2-7

4.5.2019 17:00

TJ-Sokol-Č-Újezd

SK-Nučice

0-3

4.5.2019 17:00

TJ-Sokol-Vonoklasy

SK-Roztoky

5-1

4.5.2019 17:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

FK-Horoměřice

3-2

4.5.2019 17:00

FK-Středokluky

FK-Kosoř

1-7

4.5.2019 17:00

FK-Zbuzany-1953

TJ-Sokol-V.Přílepy

3-2

4.5.2019 17:00

SK-Třebotov

FK-Středokluky

0-4

4.5.2019 17:00

SK-Roztoky

SK-Kazín-D.Mokropsy

5-2

4.5.2019 17:00

SK-Nučice

TJ-Sokol-Vonoklasy

3-1

4.5.2019 17:00

FK-Kosoř

TJ-Sokol-Č-Újezd

10-0

4.5.2019 17:00

SK-Černošice

Všenorský-SK

8-2

4.5.2019 17:00

SK-Třebotov

FK-Zbuzany-1953

8-0

4.5.2019 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

FK-Horoměřice

2-3

4.5.2019 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy

Všenorský-SK

5-3

27.4.2019 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Jeneč

4-3

20.4.2019 17:00

SK-Třebotov

FK-Středokluky

1-3

20.4.2019 17:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

SK-Nučice

0-2

20.4.2019 17:00

TJ-Sokol-Č-Újezd

SK-Roztoky

2-3

20.4.2019 17:00

FK-Zbuzany-1953

FK-Horoměřice

1-1

20.4.2019 17:00

TJ-Sokol-Vonoklasy

FK-Kosoř

7-5

20.4.2019 17:00

Všenorský-SK

TJ-Sokol-V.Přílepy

3-0

20.4.2019 17:00

SK-Černošice

FK-Středokluky

3-1

20.4.2019 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy

SK-Kazín-D.Mokropsy

1-1

20.4.2019 17:00

FK-Horoměřice

TJ-Sokol-Vonoklasy

1-1

20.4.2019 17:00

SK-Roztoky

TJ-Sokol-Č-Újezd

7-0

20.4.2019 17:00

FK-Kosoř

SK-Třebotov

7-2

20.4.2019 17:00

SK-Černošice

FK-Zbuzany-1953

13-1

20.4.2019 17:00

SK-Nučice

FK-Středokluky

1-4

6.4.2019 17:00

FK-Zbuzany-1953

SK-Kazín-D.Mokropsy

2-2

6.4.2019 17:00

TJ-Sokol-Vonoklasy

SK-Nučice

3-1

6.4.2019 17:00

SK-Třebotov

SK-Roztoky

1-0

6.4.2019 17:00

Všenorský-SK

FK-Horoměřice

2-2

6.4.2019 17:00

TJ-Sokol-Č-Újezd

FK-Kosoř

3-2

6.4.2019 17:00

SK-Černošice

SK-Kazín-D.Mokropsy

2-0

6.4.2019 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy

TJ-Sokol-Vonoklasy

0-0

6.4.2019 17:00

FK-Středokluky

TJ-Sokol-Č-Újezd

4-1

6.4.2019 17:00

SK-Roztoky

Všenorský-SK

4-0

6.4.2019 17:00

SK-Nučice

SK-Třebotov

5-1

6.4.2019 17:00

FK-Kosoř

FK-Zbuzany-1953

4-0

6.4.2019 17:00

FK-Horoměřice

TJ-Sokol-V.Přílepy

2-1

6.4.2019 16:30

TJ-Sokol-Jeneč

SK-Černošice

1-4

6.4.2019 16:30

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Jeneč

6-1

30.3.2019 15:00

FK-Kosoř

SK-Nučice

3-1

23.3.2019 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

SK-Roztoky

8-3

23.3.2019 17:00

SK-Černošice

FK-Středokluky

1-3

23.3.2019 17:00

Všenorský-SK

SK-Kazín-D.Mokropsy

1-4

23.3.2019 17:00

TJ-Sokol-Č-Újezd

TJ-Sokol-Vonoklasy

2-1

23.3.2019 17:00

FK-Zbuzany-1953

TJ-Sokol-V.Přílepy

0-1

23.3.2019 17:00

FK-Kosoř

FK-Horoměřice

4-0

23.3.2019 17:00

SK-Třebotov

TJ-Sokol-Vonoklasy

7-1

23.3.2019 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy

TJ-Sokol-Č-Újezd

3-0

23.3.2019 17:00

FK-Středokluky

Všenorský-SK

4-1

23.3.2019 17:00

FK-Horoměřice

SK-Třebotov

1-4

23.3.2019 17:00

SK-Roztoky

SK-Černošice

1-0

23.3.2019 17:00

SK-Nučice

FK-Zbuzany-1953

11-1

23.3.2019 17:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

TJ-Sokol-V.Přílepy

0-1

17.11.2018 17:00

FK-Zbuzany-1953

TJ-Sokol-Vonoklasy

2-1

17.11.2018 17:00

TJ-Sokol-Č-Újezd

SK-Kazín-D.Mokropsy

3-3

17.11.2018 17:00

Všenorský-SK

FK-Středokluky

1-2

17.11.2018 17:00

SK-Třebotov

SK-Nučice

1-0

17.11.2018 17:00

FK-Kosoř

FK-Horoměřice

3-1

17.11.2018 17:00

SK-Černošice

SK-Roztoky

6-1

17.11.2018 13:30

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Jeneč

1-4

10.11.2018 14:00

FK-Horoměřice

SK-Roztoky

1-2

3.11.2018 17:00

SK-Nučice

TJ-Sokol-Vonoklasy

1-1

27.10.2018 17:00

SK-Třebotov

SK-Kazín-D.Mokropsy

4-0

27.10.2018 17:00

SK-Černošice

FK-Horoměřice

2-0

27.10.2018 17:00

FK-Kosoř

FK-Zbuzany-1953

4-1

27.10.2018 17:00

Všenorský-SK

TJ-Sokol-V.Přílepy

0-9

27.10.2018 17:00

SK-Roztoky

TJ-Sokol-Jeneč

2-4

27.10.2018 14:30

SK-Kazín-D.Mokropsy

TJ-Sokol-Č-Újezd

2-0

27.10.2018 14:30

TJ-Sokol-V.Přílepy

FK-Středokluky

5-1

27.10.2018 14:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Vonoklasy

1-2

20.10.2018 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

FK-Horoměřice

0-0

20.10.2018 17:00

SK-Roztoky

FK-Zbuzany-1953

2-1

20.10.2018 17:00

SK-Černošice

Všenorský-SK

4-3

20.10.2018 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy

TJ-Sokol-Č-Újezd

3-2

20.10.2018 17:00

SK-Třebotov

FK-Středokluky

3-1

20.10.2018 17:00

SK-Nučice

SK-Kazín-D.Mokropsy

6-0

20.10.2018 17:00

FK-Kosoř

FK-Kosoř

2-1

14.10.2018 16:00

TJ-Sokol-Vonoklasy

TJ-Sokol-V.Přílepy

0-4

14.10.2018 16:00

FK-Horoměřice

SK-Roztoky

2-0

13.10.2018 16:00

FK-Středokluky

SK-Nučice

0-2

13.10.2018 16:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

TJ-Sokol-Jeneč

4-7

13.10.2018 16:00

FK-Zbuzany-1953

SK-Černošice

2-2

13.10.2018 16:00

TJ-Sokol-Č-Újezd

SK-Třebotov

0-1

13.10.2018 16:00

Všenorský-SK

FK-Zbuzany-1953

13-0

7.10.2018 16:00

FK-Kosoř

SK-Třebotov

3-1

6.10.2018 16:00

TJ-Sokol-V.Přílepy

Všenorský-SK

5-2

6.10.2018 16:00

SK-Černošice

TJ-Sokol-Č-Újezd

1-2

6.10.2018 16:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Vonoklasy

0-2

6.10.2018 16:00

SK-Nučice

SK-Kazín-D.Mokropsy

2-4

6.10.2018 16:00

SK-Roztoky

FK-Středokluky

3-1

6.10.2018 16:00

FK-Horoměřice

FK-Kosoř

2-0

30.9.2018 16:30

TJ-Sokol-Č-Újezd

TJ-Sokol-V.Přílepy

1-0

30.9.2018 16:30

FK-Středokluky

FK-Horoměřice

0-5

30.9.2018 16:30

SK-Kazín-D.Mokropsy

TJ-Sokol-Jeneč

0-2

29.9.2018 16:30

Všenorský-SK

SK-Černošice

2-2

29.9.2018 16:30

SK-Třebotov

SK-Roztoky

9-2

29.9.2018 16:30

TJ-Sokol-Vonoklasy

SK-Nučice

4-2

29.9.2018 16:30

FK-Zbuzany-1953

SK-Černošice

2-2

22.9.2018 16:30

TJ-Sokol-V.Přílepy

SK-Třebotov

0-2

22.9.2018 16:30

TJ-Sokol-Jeneč

Všenorský-SK

8-0

22.9.2018 16:30

FK-Kosoř

TJ-Sokol-Č-Újezd

11-0

22.9.2018 16:30

SK-Nučice

TJ-Sokol-Vonoklasy

1-4

22.9.2018 16:30

FK-Horoměřice

SK-Kazín-D.Mokropsy

0-1

22.9.2018 16:30

FK-Středokluky

FK-Zbuzany-1953

7-3

22.9.2018 16:30

SK-Roztoky

FK-Kosoř

5-2

16.9.2018 16:30

SK-Třebotov

FK-Horoměřice

0-2

16.9.2018 16:30

FK-Zbuzany-1953

TJ-Sokol-V.Přílepy

0-1

16.9.2018 16:30

SK-Kazín-D.Mokropsy

FK-Středokluky

1-0

15.9.2018 16:30

TJ-Sokol-Vonoklasy

SK-Roztoky

0-2

15.9.2018 16:30

TJ-Sokol-Č-Újezd

SK-Nučice

2-2

15.9.2018 16:30

Všenorský-SK

TJ-Sokol-Jeneč

9-1

15.9.2018 16:30

SK-Černošice

TJ-Sokol-Vonoklasy

0-4

8.9.2018 17:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

TJ-Sokol-Jeneč

8-0

8.9.2018 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy

SK-Černošice

2-4

8.9.2018 17:00

FK-Kosoř

SK-Třebotov

1-2

8.9.2018 17:00

SK-Nučice

Všenorský-SK

2-4

8.9.2018 17:00

SK-Roztoky

TJ-Sokol-Č-Újezd

5-2

8.9.2018 17:00

FK-Horoměřice

FK-Zbuzany-1953

4-0

8.9.2018 17:00

FK-Středokluky

FK-Kosoř

3-2

2.9.2018 17:00

TJ-Sokol-Jeneč

FK-Horoměřice

5-2

2.9.2018 17:00

Všenorský-SK

TJ-Sokol-V.Přílepy

2-1

2.9.2018 17:00

TJ-Sokol-Vonoklasy

SK-Kazín-D.Mokropsy

2-4

1.9.2018 17:00

FK-Zbuzany-1953

FK-Středokluky

0-2

1.9.2018 17:00

TJ-Sokol-Č-Újezd

SK-Roztoky

6-0

1.9.2018 17:00

SK-Třebotov

SK-Nučice

5-1

1.9.2018 17:00

SK-Černošice

FK-Zbuzany-1953

1-1

26.8.2018 17:00

TJ-Sokol-Vonoklasy

FK-Kosoř

2-3

26.8.2018 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy

TJ-Sokol-Jeneč

0-0

25.8.2018 17:00

SK-Nučice

SK-Černošice

1-5

25.8.2018 17:00

SK-Roztoky

SK-Třebotov

0-0

25.8.2018 17:00

FK-Horoměřice

Všenorský-SK

0-4

25.8.2018 17:00

FK-Středokluky

TJ-Sokol-Č-Újezd

5-3

25.8.2018 17:00

SK-Kazín-D.Mokropsy

FK-Zbuzany-1953

2-1

30.11.2016

SK-Černošice

Všenorský-SK

4-3

30.11.2016

TJ-Sokol-V.Přílepy

TJ-Sokol-Č-Újezd

3-2

30.11.2016

SK-Třebotov

FK-Středokluky

3-1

30.11.2016

SK-Nučice

SK-Kazín-D.Mokropsy

6-0

30.11.2016

FK-Kosoř

SK-Černošice

0-2

30.11.2016

TJ-Sokol-Vonoklasy

SK-Třebotov

2-1

30.11.2016

FK-Zbuzany-1953

Všenorský-SK

2-0

30.11.2016

TJ-Sokol-Č-Újezd

SK-Nučice

0-5

30.11.2016

FK-Horoměřice

FK-Kosoř

2-1

30.11.2016

FK-Středokluky

TJ-Sokol-V.Přílepy

0-6

30.11.2016

SK-Roztoky

Tabulka

Pozice   Tým Z V R P Goals+/- Body Posledních 5
1 FK-Zbuzany-1953 25 20 2 3 133103 62       
2 SK-Roztoky 25 18 2 5 10266 56       
3 TJ-Sokol-Č-Újezd 25 17 3 5 8954 54       
4 Všenorský-SK 25 14 3 8 7620 45       
5 SK-Kazín-D.Mokropsy 24 13 3 8 7223 42       
6 FK-Horoměřice 25 11 6 8 514 39       
7 SK-Nučice 25 10 2 13 39-38 32       
8 FK-Středokluky 25 10 1 14 46-3 31       
9 FK-Kosoř 25 10 1 14 38-48 31       
10 TJ-Sokol-Vonoklasy 24 8 6 10 42-10 30       
11 TJ-Sokol-Jeneč 24 9 1 14 60-14 28       
12 SK-Třebotov 25 7 3 15 51-26 24       
13 TJ-Sokol-V.Přílepy 26 7 2 17 31-43 23       
14 SK-Černošice 25 1 3 21 28-88 6       
Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1FK-Zbuzany-1953 - 7:3 3:3 4:1 11:1 4:0 13:1 4:0 13:0 1:1 8:0 12:0 1:0 2:1
2SK-Roztoky 2:3 - 0:2 1:0 5:1 9:0 1:2 2:0 1:0 9:2 6:1 6:0 2:1 8:3
3TJ-Sokol-Č-Újezd 3:3 4:1 - 3:2 5:3 5:2 11:0 3:0 7:0 1:2 1:2 3:2 2:0 10:0
4Všenorský-SK 0:6 2:4 2:0 - 3:3 4:1 4:0 0:4 8:0 7:2 5:3 8:2 4:3 5:2
5SK-Kazín-D.Mokropsy 2:4 2:4 1:4 3:3 - 1:1 5:2 0:1 6:0 2:2 -:- 5:2 2:0 4:0
6FK-Horoměřice 0:2 0:0 2:2 5:2 0:5 - 2:0 3:2 2:0 1:1 5:1 4:0 2:3 3:1
7SK-Nučice 4:2 3:9 0:2 2:2 0:2 0:5 - 5:4 1:0 0:3 3:1 3:1 2:1 5:1
8FK-Středokluky 1:4 0:4 0:2 1:3 1:3 3:1 3:1 - 2:1 1:0 5:1 1:2 3:1 8:2
9FK-Kosoř 1:7 0:1 2:0 7:5 2:1 0:0 0:1 2:1 - 2:1 3:2 5:2 2:3 3:2
10TJ-Sokol-Vonoklasy 2:1 1:1 2:1 2:7 0:4 1:4 0:2 0:0 3:1 - 1:2 1:1 7:1 5:1
11TJ-Sokol-Jeneč 4:7 1:6 2:7 0:2 2:4 1:4 0:0 3:2 6:1 1:3 - 4:3 8:0 9:1
12SK-Třebotov 2:1 1:4 4:2 0:1 2:5 0:0 1:2 2:1 5:1 7:1 0:2 - 3:1 7:2
13TJ-Sokol-V.Přílepy 0:1 0:6 1:5 0:0 0:1 0:4 1:2 1:0 0:1 2:1 2:1 3:2 - 3:0
14SK-Černošice 0:11 1:5 2:2 0:2 0:8 1:3 1:0 2:8 2:4 0:2 1:4 2:2 2:2 -

Soupiska

Trenéři:

FotoJménoPostTel.:
avatar-profilJiří TomášekHlavní trenér604 364124
avatar-profilSouček RobertAsistent trenéra
avatar-profilŠíma JiříVedoucí mužstva774 683 284

Hráči:

FotoJménoPostNarozen
kovacFilip Štefanobránce30.5. 1995
avatar-profilDavid Čampulkaobránce13.9. 1996
cermakFilip Čermákobránce14.5. 1992
pvalkoPetr Valkoobránce16.3. 1987
avatar-profilMichal Císařzáložník28.4. 1986
ivanovDavid Ivanovzáložník28.11. 1991
micinJakub Mičínzáložník26.4. 1992
valkopPavel Valkozáložník20.2. 1978
avatar-profilVáclav Kováčútočník15.2. 1985
kotikjJaroslav Kotíkútočník6.4. 1976
valkojJan Valkozáložník28.10. 1980
hojsakAleš Hojsákobránce24.3. 1993
avatar-profilTomáš Rigobrankář26.1. 1983
avatar-profilJosef Hořánekútočník10.4. 1987
avatar-profilTomáš Jelínek útočník14.1. 1992
avatar-profilŠtěpán Vyhnánekzáložník22.3. 1974
avatar-profilVáclav Vlasákútočník7.6. 1984
avatar-profilMartin Peckazáložník24.10. 1984
avatar-profilJaromír Johanovskýobránce30.1. 1988
avatar-profilMartin Peckazáložník24.10. 1984

Statistika

Nejlepší střelci
P HráčPostGóly
1.kotikjJaroslav KotíkÚtočník 6
2.valkopavolPavol ValkoÚtočník 5
3.avatar-profilJosef Hořánekútočník 5
micinJakub Mičínzáložník4
dolejsMilan Dolejšzáložník3

A blog about Wordpress design, development , Software and inspiration http://themesharebd.blogspot.com