Sezóna-B-2015-2016

Výsledky


Domácí Skóre Hosté

FK-Dobříč-B

5-3

29.5.2016 17:00

TJ-Sokol- Jeneč-B

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

5-0

29.5.2016 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

SK-Drahelčice

5-2

29.5.2016 17:00

TJ-Tursko

SK-Roztoky-B

3-0

29.5.2016 17:00

SK-Všenory-B

FK-Kosoř-B

10-1

29.5.2016 17:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

SK-Černošice

1-4

29.5.2016 17:00

FK-Středokluky

TJ-Sokol-Nučice

2-0

29.5.2016 17:00

TJ-Slavoj-Řevnice

SK-D.Břežany-B

2-5

29.5.2016 17:00

SK-Kazín-B

FK-Středokluky

4-4

22.5.2016 17:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

SK-Všenory-B

2-6

22.5.2016 17:00

FK-Kosoř-B

TJ-Tursko

1-3

22.5.2016 17:00

SK-Roztoky-B

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

5-0

22.5.2016 17:00

SK-Drahelčice

TJ-Sokol- Jeneč-B

4-0

22.5.2016 17:00

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

SK-Kazín-B

9-2

22.5.2016 17:00

FK-Dobříč-B

TJ-Slavoj-Řevnice

7-1

22.5.2016 17:00

SK-D.Břežany-B

SK-Černošice

0-2

22.5.2016 17:00

TJ-Sokol-Nučice

TJ-Sokol-Nučice

5-1

8.5.2016 17:00

SK-D.Břežany-B

FK-Středokluky

2-1

8.5.2016 17:00

SK-Všenory-B

TJ-Tursko

2-3

8.5.2016 17:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

1-5

8.5.2016 17:00

FK-Kosoř-B

TJ-Sokol- Jeneč-B

1-5

8.5.2016 17:00

SK-Roztoky-B

SK-Kazín-B

6-1

8.5.2016 17:00

SK-Drahelčice

TJ-Slavoj-Řevnice

3-1

8.5.2016 17:00

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

SK-Černošice

9-3

8.5.2016 17:00

FK-Dobříč-B

SK-Všenory-B

0-6

8.5.2016 17:00

TJ-Tursko

FK-Dobříč-B

1-3

8.5.2016 17:00

TJ-Sokol-Nučice

SK-D.Břežany-B

1-2

8.5.2016 17:00

FK-Středokluky

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

0-1

8.5.2016 17:00

SK-Černošice

SK-Drahelčice

2-0

8.5.2016 17:00

TJ-Slavoj-Řevnice

SK-Roztoky-B

7-0

8.5.2016 17:00

SK-Kazín-B

FK-Kosoř-B

5-1

8.5.2016 17:00

TJ-Sokol- Jeneč-B

TJ-Sokol-Hostivice-B

2-2

8.5.2016 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

FK-Dobříč-B

1-3

1.5.2016 17:00

TJ-Sokol-Nučice

FK-Kosoř-B

5-1

1.5.2016 17:00

TJ-Sokol- Jeneč-B

SK-D.Břežany-B

1-2

1.5.2016 17:00

FK-Středokluky

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

0-1

1.5.2016 17:00

SK-Černošice

SK-Drahelčice

2-0

1.5.2016 17:00

TJ-Slavoj-Řevnice

SK-Roztoky-B

7-0

1.5.2016 17:00

SK-Kazín-B

TJ-Sokol-Hostivice-B

2-2

1.5.2016 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

SK-Všenory-B

0-6

1.5.2016 17:00

TJ-Tursko

FK-Středokluky

3-1

24.4.2016 17:00

TJ-Tursko

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

2-5

24.4.2016 17:00

SK-Všenory-B

SK-Kazín-B

1-3

24.4.2016 17:00

FK-Kosoř-B

TJ-Slavoj-Řevnice

3-6

24.4.2016 17:00

SK-Roztoky-B

SK-Černošice

4-0

24.4.2016 17:00

SK-Drahelčice

TJ-Sokol-Nučice

6-0

24.4.2016 17:00

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

SK-D.Břežany-B

7-6

24.4.2016 17:00

FK-Dobříč-B

TJ-Sokol- Jeneč-B

1-3

24.4.2016 15:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

FK-Dobříč-B

4-0

17.4.2016 17:00

FK-Středokluky

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

6-3

17.4.2016 17:00

SK-D.Břežany-B

SK-Roztoky-B

2-2

17.4.2016 17:00

SK-Černošice

FK-Kosoř-B

5-0

17.4.2016 17:00

TJ-Slavoj-Řevnice

TJ-Sokol-Hostivice-B

4-0

17.4.2016 17:00

SK-Kazín-B

SK-Všenory-B

3-1

17.4.2016 17:00

TJ-Sokol- Jeneč-B

TJ-Tursko

1-1

17.4.2016 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

TJ-Sokol-Nučice

0-0

10.4.2016 17:00

SK-Roztoky-B

FK-Dobříč-B

2-3

10.4.2016 17:00

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

FK-Středokluky

0-0

10.4.2016 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

SK-Kazín-B

3-3

10.4.2016 17:00

SK-Všenory-B

TJ-Slavoj-Řevnice

3-2

10.4.2016 17:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

SK-Černošice

4-6

10.4.2016 17:00

FK-Kosoř-B

SK-D.Břežany-B

6-3

10.4.2016 17:00

SK-Drahelčice

SK-Drahelčice

0-2

10.4.2016 17:00

TJ-Sokol-Nučice

TJ-Sokol- Jeneč-B

0-1

10.4.2016 16:30

TJ-Tursko

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

0-2

3.4.2016 17:00

FK-Středokluky

SK-Drahelčice

4-3

3.4.2016 17:00

FK-Dobříč-B

SK-Roztoky-B

1-1

3.4.2016 17:00

SK-D.Břežany-B

FK-Kosoř-B

0-3

3.4.2016 17:00

TJ-Sokol-Nučice

TJ-Sokol-Hostivice-B

1-3

3.4.2016 17:00

SK-Černošice

SK-Všenory-B

2-5

3.4.2016 17:00

TJ-Slavoj-Řevnice

TJ-Tursko

6-1

3.4.2016 17:00

SK-Kazín-B

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

0-0

3.4.2016 16:30

TJ-Sokol- Jeneč-B

FK-Dobříč-B

3-2

27.3.2016 17:00

SK-Roztoky-B

SK-Kazín-B

9-2

27.3.2016 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

TJ-Slavoj-Řevnice

1-2

27.3.2016 17:00

TJ-Tursko

SK-Černošice

7-1

27.3.2016 17:00

SK-Všenory-B

TJ-Sokol-Nučice

1-0

27.3.2016 17:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

SK-D.Břežany-B

3-6

27.3.2016 17:00

FK-Kosoř-B

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

5-2

27.3.2016 17:00

SK-Drahelčice

FK-Středokluky

3-3

27.3.2016 15:00

TJ-Sokol- Jeneč-B

SK-Drahelčice

2-2

15.11.2015 17:00

FK-Kosoř-B

TJ-Slavoj-Řevnice

5-0

15.11.2015 17:00

SK-Kazín-B

SK-D.Břežany-B

0-3

15.11.2015 17:00

TJ-Tursko

FK-Dobříč-B

4-5

15.11.2015 17:00

SK-Všenory-B

SK-Roztoky-B

4-1

15.11.2015 17:00

FK-Středokluky

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

1-3

15.11.2015 17:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

TJ-Sokol-Nučice

5-2

15.11.2015 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

SK-Černošice

0-0

15.11.2015 13:30

TJ-Sokol- Jeneč-B

FK-Středokluky

4-7

8.11.2015 17:00

TJ-Slavoj-Řevnice

SK-Kazín-B

1-1

8.11.2015 17:00

SK-Černošice

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

2-7

8.11.2015 17:00

SK-D.Břežany-B

TJ-Tursko

2-1

8.11.2015 17:00

FK-Dobříč-B

SK-Všenory-B

2-2

8.11.2015 17:00

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

TJ-Sokol-Hostivice-B

5-3

8.11.2015 17:00

SK-Drahelčice

FK-Kosoř-B

5-3

8.11.2015 17:00

SK-Roztoky-B

TJ-Sokol- Jeneč-B

2-1

8.11.2015 14:00

TJ-Sokol-Nučice

TJ-Sokol-Nučice

3-1

1.11.2015 17:00

SK-Kazín-B

FK-Dobříč-B

4-6

1.11.2015 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

FK-Kosoř-B

2-0

1.11.2015 17:00

FK-Středokluky

SK-Roztoky-B

1-0

1.11.2015 17:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

SK-Drahelčice

0-3

1.11.2015 17:00

SK-Všenory-B

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

1-4

1.11.2015 17:00

TJ-Tursko

SK-Černošice

2-2

1.11.2015 17:00

TJ-Slavoj-Řevnice

SK-D.Břežany-B

1-3

1.11.2015 14:00

TJ-Sokol- Jeneč-B

SK-Všenory-B

1-1

25.10.2015 17:00

SK-Roztoky-B

FK-Středokluky

1-4

25.10.2015 17:00

SK-Černošice

TJ-Slavoj-Řevnice

1-1

25.10.2015 17:00

TJ-Sokol-Nučice

SK-Kazín-B

7-2

25.10.2015 17:00

SK-D.Břežany-B

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

3-3

25.10.2015 17:00

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

TJ-Tursko

6-0

25.10.2015 17:00

SK-Drahelčice

TJ-Sokol-Hostivice-B

0-0

25.10.2015 17:00

FK-Kosoř-B

TJ-Sokol- Jeneč-B

5-3

25.10.2015 14:30

FK-Dobříč-B

FK-Dobříč-B

8-6

18.10.2015 17:00

SK-Kazín-B

TJ-Sokol-Hostivice-B

3-1

18.10.2015 17:00

FK-Středokluky

FK-Kosoř-B

3-2

18.10.2015 17:00

SK-Všenory-B

SK-Roztoky-B

3-2

18.10.2015 17:00

TJ-Tursko

SK-Drahelčice

4-1

18.10.2015 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

SK-D.Břežany-B

3-6

18.10.2015 17:00

TJ-Slavoj-Řevnice

TJ-Sokol-Nučice

0-5

18.10.2015 17:00

SK-Černošice

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

1-4

18.10.2015 15:30

TJ-Sokol- Jeneč-B

FK-Středokluky

1-3

11.10.2015 16:00

TJ-Sokol-Nučice

SK-Černošice

11-1

11.10.2015 16:00

SK-D.Břežany-B

TJ-Slavoj-Řevnice

2-4

11.10.2015 16:00

FK-Dobříč-B

SK-Kazín-B

6-3

11.10.2015 16:00

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

TJ-Sokol- Jeneč-B

5-0

11.10.2015 16:00

SK-Drahelčice

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

2-4

11.10.2015 16:00

SK-Roztoky-B

TJ-Tursko

5-1

11.10.2015 16:00

FK-Kosoř-B

SK-Všenory-B

4-5

11.10.2015 16:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

FK-Dobříč-B

4-3

4.10.2015 16:00

SK-Černošice

SK-Všenory-B

1-1

4.10.2015 16:00

FK-Středokluky

TJ-Sokol-Hostivice-B

1-4

4.10.2015 16:00

TJ-Tursko

FK-Kosoř-B

5-0

4.10.2015 16:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

SK-Roztoky-B

7-1

4.10.2015 16:00

TJ-Sokol- Jeneč-B

SK-Drahelčice

0-3

4.10.2015 16:00

SK-Kazín-B

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

2-2

4.10.2015 16:00

TJ-Slavoj-Řevnice

SK-D.Břežany-B

3-3

4.10.2015 16:00

TJ-Sokol-Nučice

FK-Středokluky

6-3

27.9.2015 17:00

SK-D.Břežany-B

TJ-Sokol-Nučice

1-3

27.9.2015 17:00

FK-Dobříč-B

SK-Černošice

2-2

27.9.2015 17:00

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

TJ-Slavoj-Řevnice

0-3

27.9.2015 17:00

SK-Drahelčice

SK-Kazín-B

0-1

27.9.2015 17:00

SK-Roztoky-B

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

2-2

27.9.2015 17:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

TJ-Tursko

3-5

27.9.2015 17:00

SK-Všenory-B

TJ-Sokol- Jeneč-B

2-4

27.9.2015 16:30

FK-Kosoř-B

TJ-Tursko

4-0

20.9.2015 17:00

FK-Středokluky

SK-Všenory-B

0-0

20.9.2015 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

FK-Kosoř-B

2-4

20.9.2015 17:00

SK-Kazín-B

SK-Roztoky-B

2-2

20.9.2015 17:00

TJ-Slavoj-Řevnice

SK-Drahelčice

1-1

20.9.2015 17:00

SK-Černošice

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

1-3

20.9.2015 17:00

TJ-Sokol-Nučice

FK-Dobříč-B

5-3

20.9.2015 16:30

SK-D.Břežany-B

TJ-Sokol-Hostivice-B

3-2

20.9.2015 16:30

TJ-Sokol- Jeneč-B

SK-Kazín-B

3-1

16.9.2015 17:30

TJ-Sokol- Jeneč-B

FK-Středokluky

2-1

16.9.2015 17:00

SK-Drahelčice

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

5-1

16.9.2015 17:00

SK-Roztoky-B

SK-D.Břežany-B

2-7

16.9.2015 17:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

TJ-Sokol-Nučice

3-0

16.9.2015 17:00

SK-Všenory-B

SK-Černošice

2-3

16.9.2015 17:00

TJ-Tursko

TJ-Slavoj-Řevnice

1-0

16.9.2015 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

FK-Dobříč-B

11-7

16.9.2015 10:15

FK-Kosoř-B

FK-Středokluky

11-0

13.9.2015 17:00

FK-Dobříč-B

SK-D.Břežany-B

6-2

13.9.2015 17:00

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

TJ-Sokol-Nučice

1-0

13.9.2015 17:00

SK-Drahelčice

SK-Černošice

5-2

13.9.2015 17:00

SK-Roztoky-B

TJ-Slavoj-Řevnice

3-0

13.9.2015 17:00

FK-Kosoř-B

SK-Kazín-B

8-1

13.9.2015 17:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

TJ-Sokol- Jeneč-B

5-1

13.9.2015 17:00

SK-Všenory-B

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

1-2

13.9.2015 17:00

TJ-Tursko

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

1-1

6.9.2015 17:00

FK-Středokluky

TJ-Tursko

3-5

6.9.2015 17:00

TJ-Sokol- Jeneč-B

SK-Všenory-B

3-1

6.9.2015 17:00

SK-Kazín-B

TJ-Sokol-Hostivice-B

4-2

6.9.2015 17:00

TJ-Slavoj-Řevnice

FK-Kosoř-B

2-0

6.9.2015 17:00

SK-Černošice

SK-Roztoky-B

6-2

6.9.2015 17:00

TJ-Sokol-Nučice

SK-Drahelčice

4-1

6.9.2015 17:00

SK-D.Břežany-B

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

0-3

6.9.2015 17:00

FK-Dobříč-B

TJ-Sokol- Jeneč-B

1-6

2.9.2015 17:30

TJ-Slavoj-Řevnice

SK-Kazín-B

7-2

2.9.2015 17:00

FK-Středokluky

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

1-3

2.9.2015 17:00

SK-Černošice

TJ-Tursko

1-1

2.9.2015 17:00

TJ-Sokol-Nučice

SK-Všenory-B

6-5

2.9.2015 17:00

SK-D.Břežany-B

TJ-Sokol-Hostivice-B

4-9

2.9.2015 17:00

FK-Dobříč-B

FK-Kosoř-B

1-5

2.9.2015 17:00

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

SK-Roztoky-B

6-2

2.9.2015 17:00

SK-Drahelčice

FK-Dobříč-B

5-3

30.8.2015 17:00

SK-Drahelčice

FK-Středokluky

4-0

30.8.2015 17:00

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

SK-D.Břežany-B

11-6

30.8.2015 17:00

SK-Roztoky-B

TJ-Sokol-Nučice

4-1

30.8.2015 17:00

FK-Kosoř-B

SK-Černošice

2-1

30.8.2015 17:00

TJ-Sokol-Hostivice-B

TJ-Slavoj-Řevnice

0-0

30.8.2015 17:00

SK-Všenory-B

SK-Kazín-B

0-2

30.8.2015 17:00

TJ-Tursko

TJ-Sokol- Jeneč-B

4-0

30.8.2015 17:00

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

TJ-Sokol- Jeneč-B

0-0

23.8.2015 17:00

FK-Středokluky

TJ-Sokol-V.Přílepy-B

1-1

23.8.2015 17:00

SK-Kazín-B

TJ-Tursko

4-3

23.8.2015 17:00

TJ-Slavoj-Řevnice

SK-Všenory-B

3-3

23.8.2015 17:00

SK-Černošice

TJ-Sokol-Hostivice-B

9-3

23.8.2015 17:00

TJ-Sokol-Nučice

FK-Kosoř-B

4-3

23.8.2015 17:00

SK-D.Břežany-B

SK-Roztoky-B

1-1

23.8.2015 17:00

FK-Dobříč-B

SK-Drahelčice

1-2

23.8.2015 17:00

TJ-Sokol-Č.Újezd-B

Tabulka

Pozice   Tým Z V R P Goals+/- Body Posledních 5
1 TJ-Sokol-Nučice 25 16 4 5 61:3922 52       
2 TJ-Tursko 25 16 2 7 76:4135 50       
3 FK-Kosoř-B 25 16 2 7 90:6129 50       
4 SK-Roztoky-B 25 14 6 5 84:5133 48       
5 SK-Černošice 25 12 7 6 76:4333 43       
6 TJ-Sokol-Hostivice-B 25 11 5 9 70:72-2 38       
7 FK-Dobříč-B 25 12 1 12 95:102-7 37       
8 SK-Kazín-B 25 11 3 11 82:7210 36       
9 FK-Středokluky 25 10 6 9 57:561 36       
10 TJ-Slavoj-Řevnice 25 10 5 10 64:559 35       
11 TJ-Sokol- Jeneč-B 25 9 4 12 55:63-8 31       
12 SK-Všenory-B 25 7 7 11 53:77-24 28       
13 TJ-Sokol-Č.Újezd-B 25 7 4 14 50:69-19 25       
14 SK-Drahelčice 25 7 2 16 43:76-33 23       
15 SK-D.Břežany-B 25 5 2 18 77:118-41 17       
16 TJ-Sokol-V.Přílepy-B 25 2 10 13 37:75-38 16       
Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1TJ-Sokol-Nučice - 1:1 4:1 0:0 0:5 1:0 1:3 3:1 3:1 2:0 1:2 3:0 6:0 1:0 5:1 5:2
2TJ-Tursko 1:1 - 5:1 1:3 3:2 2:3 2:1 6:1 4:0 4:3 3:5 3:5 4:1 6:0 3:0 1:1
3FK-Kosoř-B 0:3 1:5 - 5:3 2:0 10:1 7:11 2:4 2:0 5:0 5:1 3:2 1:5 2:2 4:3 5:0
4SK-Roztoky-B 6:2 3:2 3:5 - 2:2 1:0 1:1 7:0 4:1 2:2 7:1 3:0 1:5 6:2 1:1 4:2
5SK-Černošice 0:2 2:3 4:6 5:2 - 2:1 9:3 1:1 1:4 2:2 0:0 7:1 2:2 4:0 11:1 3:1
6TJ-Sokol-Hostivice-B 9:3 1:4 0:0 0:1 1:3 - 4:9 4:0 3:1 4:2 3:2 5:4 3:1 5:3 7:2 2:2
7FK-Dobříč-B 1:3 1:2 11:7 3:2 4:3 9:4 - 8:6 4:0 4:2 5:3 4:5 2:3 5:3 5:3 4:6
8SK-Kazín-B 1:3 0:2 1:3 0:1 1:1 8:1 9:2 - 7:2 0:5 3:1 3:3 6:3 6:1 7:2 9:2
9FK-Středokluky 1:3 3:1 0:2 1:4 1:4 4:4 11:0 2:7 - 4:7 3:3 2:1 4:0 2:1 6:3 0:0
10TJ-Slavoj-Řevnice 1:1 1:2 3:0 3:6 2:2 3:2 2:4 5:0 7:4 - 6:1 0:0 3:1 0:3 7:1 1:0
11TJ-Sokol- Jeneč-B 2:1 0:1 2:4 1:5 0:0 1:3 5:3 1:3 0:0 1:6 - 5:1 4:0 5:0 3:1 4:0
12SK-Všenory-B 0:3 0:6 2:6 1:1 3:3 4:5 5:4 3:1 1:1 2:5 3:1 - 2:2 3:0 6:5 0:0
13TJ-Sokol-Č.Újezd-B 1:3 1:4 5:1 5:1 0:1 1:3 0:3 3:6 0:2 2:2 1:4 2:2 - 5:2 6:3 5:0
14SK-Drahelčice 0:2 5:2 2:2 2:6 1:1 3:5 4:3 0:3 1:2 2:0 0:5 0:3 1:2 - 4:1 4:1
15SK-D.Břežany-B 3:3 0:3 3:6 11:6 1:11 2:7 7:6 2:5 1:2 3:6 1:3 5:6 6:2 6:3 - 7:2
16TJ-Sokol-V.Přílepy-B 2:5 1:2 1:5 2:4 1:3 2:2 6:4 1:1 1:1 0:1 0:0 2:5 3:3 5:0 2:7 -

Soupiska

Trenéři:

FotoJménoPostTel.:
avatar-profilČermák MiloslavHlavní trenér603 312 048
avatar-profilKolka PetrAsistent trenéra
avatar-profilVarhulík JiříVedoucí mužstva602 573 647

Hráči:

FotoJménoPostNarozen
avatar-profilMichal Blažekobránce23.7. 1979
hubacekLadislav Hubáčekzáložník30.11. 1970
avatar-profilJiří Jamborzáložník10.7. 1979
avatar-profilDarren Bradyzáložník16.3. 1974
avatar-profilLukáš Cílekútočník2.10. 1995
avatar-profilŠtěpán Šafaříkobránce28.8. 1968
avatar-profilMilan Havlíčekobránce1.4. 1976
rocekJaroslav Ročekzáložník2.7. 1992
avatar-profilTomáš Jančaútočník10.12. 1975
avatar-profilMartin Matějíčkaútočník26.1. 1980
avatar-profilRudolf Strnadzáložník1985
avatar-profilRoman Cílekútočník1967
avatar-profilJiří Kotíkobránce10.4. 1974
avatar-profilBozděch Jiříobránce3.7. 1988
avatar-profilDavid Bernard obránce19.11. 1997
avatar-profilZdeněk Svěrkošzáložník23.11. 1976
avatar-profilZdeněk Ptáčekobránce24.9. 1984
avatar-profilJosef Zabloudilobránce25.1. 1988
avatar-profilJamie Bennettzáložník18.1. 1978
avatar-profilJan Čípekútočník4.7. 1993

Statistika

Nejlepší střelci
P HráčPostGóly
2.avatar-profilPetr Kolkaútočník3
3.rocekJaroslav RočekZáložník2
avatar-profilVojtěch Jiráčekzáložník2
avatar-profilJiří Palfuszáložník2

A blog about Wordpress design, development , Software and inspiration http://themesharebd.blogspot.com