Sezóna-SP-2015-2016

Výsledky


Domácí Skóre Hosté

Dobříč/Nučice

3-7

5.6.2016 10:00

TJ Sokol Hostivice

TJ Slavoj Řevnice

7-11

5.6.2016 10:00

Povltavská FA B

TJ Sokol Č. Újezd B

3-0

5.6.2016 10:00

TJ Sokol Úhonice

S.K. Černolice

7-5

5.6.2016 10:00

Jeneč/Dobrovíz

TJ Sokol Zvole B

4-7

5.6.2016 10:00

TJ S. Tuchoměřice

Povltavská FA B

2-5

27.5.2016 10:00

S.K. Černolice

TJ Sokol Úhonice

1-11

27.5.2016 10:00

TJ Slavoj Řevnice

TJ S. Tuchoměřice

6-6

27.5.2016 10:00

TJ Sokol Č. Újezd B

TJ Sokol Hostivice

4-11

27.5.2016 10:00

TJ Sokol Zvole B

Jeneč/Dobrovíz

12-6

27.5.2016 10:00

Dobříč/Nučice

TJ Sokol Č. Újezd B

3-5

22.5.2016 10:00

TJ Sokol Hostivice

S.K. Černolice

13-4

22.5.2016 10:00

Dobříč/Nučice

TJ Sokol Zvole B

6-6

22.5.2016 10:00

Jeneč/Dobrovíz

TJ Slavoj Řevnice

3-14

21.5.2016 10:00

TJ S. Tuchoměřice

Povltavská FA B

10-1

20.5.2016 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ Sokol Úhonice

3-18

14.5.2016 10:00

S.K. Černolice

TJ S. Tuchoměřice

2-8

14.5.2016 10:00

Povltavská FA B

TJ Sokol Hostivice

10-3

14.5.2016 10:00

TJ Slavoj Řevnice

Jeneč/Dobrovíz

10-8

14.5.2016 10:00

TJ Sokol Č. Újezd B

Dobříč/Nučice

3-14

14.5.2016 10:00

TJ Sokol Zvole B

TJ Slavoj Řevnice

9-4

7.5.2016 10:00

Jeneč/Dobrovíz

Povltavská FA B

11-3

7.5.2016 10:00

TJ Sokol Hostivice

TJ Sokol Úhonice

1-7

7.5.2016 10:00

TJ S. Tuchoměřice

S.K. Černolice

8-2

7.5.2016 10:00

TJ Sokol Zvole B

TJ Sokol Č. Újezd B

8-5

7.5.2016 10:00

Dobříč/Nučice

TJ Sokol Hostivice

6-1

30.4.2016 10:00

TJ Sokol Úhonice

Jeneč/Dobrovíz

2-9

30.4.2016 10:00

Povltavská FA B

Dobříč/Nučice

5-9

30.4.2016 10:00

TJ Slavoj Řevnice

TJ S. Tuchoměřice

5-6

30.4.2016 10:00

S.K. Černolice

TJ Sokol Zvole B

9-5

30.4.2016 10:00

TJ Sokol Č. Újezd B

TJ Sokol Hostivice

9-6

16.4.2016 10:00

S.K. Černolice

Jeneč/Dobrovíz

7-9

16.4.2016 10:00

TJ S. Tuchoměřice

Dobříč/Nučice

5-9

16.4.2016 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ Sokol Č. Újezd B

6-2

16.4.2016 10:00

TJ Slavoj Řevnice

TJ Sokol Zvole B

2-7

16.4.2016 10:00

Povltavská FA B

Povltavská FA B

11-4

16.4.2016 10:00

Dobříč/Nučice

TJ Sokol Úhonice

4-13

16.4.2016 10:00

Jeneč/Dobrovíz

TJ S. Tuchoměřice

6-3

16.4.2016 10:00

TJ Sokol Hostivice

S.K. Černolice

11-3

16.4.2016 10:00

TJ Sokol Č. Újezd B

TJ Slavoj Řevnice

4-10

16.4.2016 10:00

TJ Sokol Zvole B

Povltavská FA B

2-3

9.4.2016 10:00

TJ Sokol Č. Újezd B

TJ Sokol Úhonice

2-5

9.4.2016 10:00

TJ Sokol Zvole B

TJ S. Tuchoměřice

6-3

9.4.2016 10:00

Dobříč/Nučice

TJ Sokol Hostivice

5-8

9.4.2016 10:00

Jeneč/Dobrovíz

S.K. Černolice

16-1

9.4.2016 10:00

TJ Slavoj Řevnice

TJ S. Tuchoměřice

8-4

31.10.2015 10:00

TJ Sokol Zvole B

Povltavská FA B

8-3

31.10.2015 10:00

TJ Slavoj Řevnice

TJ Sokol Úhonice

2-12

31.10.2015 10:00

TJ Sokol Č. Újezd B

Jeneč/Dobrovíz

6-6

31.10.2015 10:00

S.K. Černolice

TJ Sokol Hostivice

6-6

31.10.2015 10:00

Dobříč/Nučice

TJ Sokol Č. Újezd B

4-10

25.10.2015 10:00

TJ S. Tuchoměřice

S.K. Černolice

4-4

25.10.2015 10:00

Povltavská FA B

TJ Sokol Zvole B

6-2

25.10.2015 10:00

TJ Sokol Hostivice

TJ Slavoj Řevnice

5-0

24.10.2015 10:00

TJ Sokol Úhonice

Dobříč/Nučice

4-9

24.10.2015 10:00

Jeneč/Dobrovíz

Dobříč/Nučice

5-15

17.10.2015 10:00

S.K. Černolice

Jeneč/Dobrovíz

5-10

17.10.2015 10:00

TJ Sokol Zvole B

TJ Sokol Hostivice

4-8

17.10.2015 10:00

TJ Sokol Č. Újezd B

TJ S. Tuchoměřice

11-3

17.10.2015 10:00

TJ Slavoj Řevnice

TJ Sokol Úhonice

1-11

17.10.2015 10:00

Povltavská FA B

Povltavská FA B

3-0

11.10.2015 10:00

TJ S. Tuchoměřice

TJ Slavoj Řevnice

2-6

11.10.2015 10:00

TJ Sokol Hostivice

S.K. Černolice

16-0

11.10.2015 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ Sokol Č. Újezd B

12-3

11.10.2015 10:00

Jeneč/Dobrovíz

TJ Sokol Zvole B

12-2

11.10.2015 10:00

Dobříč/Nučice

Dobříč/Nučice

5-11

3.10.2015 10:00

TJ Sokol Č. Újezd B

Jeneč/Dobrovíz

15-5

3.10.2015 10:00

TJ Slavoj Řevnice

TJ Sokol Hostivice

4-5

3.10.2015 10:00

Povltavská FA B

TJ S. Tuchoměřice

10-1

3.10.2015 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ Sokol Zvole B

3-7

3.10.2015 10:00

S.K. Černolice

TJ Sokol Č. Újezd B

6-3

26.9.2015 10:00

TJ Sokol Zvole B

TJ Sokol Úhonice

1-11

26.9.2015 10:00

TJ Sokol Hostivice

TJ Slavoj Řevnice

6-10

26.9.2015 10:00

Dobříč/Nučice

S.K. Černolice

4-3

26.9.2015 10:00

TJ S. Tuchoměřice

Povltavská FA B

3-2

25.9.2015 16:30

Jeneč/Dobrovíz

TJ Sokol Zvole B

10-5

19.9.2015 10:00

TJ Slavoj Řevnice

Dobříč/Nučice

0-0

19.9.2015 10:00

Povltavská FA B

Jeneč/Dobrovíz

7-3

19.9.2015 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ Sokol Hostivice

2-9

19.9.2015 10:00

TJ S. Tuchoměřice

TJ Sokol Č. Újezd B

3-12

19.9.2015 10:00

S.K. Černolice

Povltavská FA B

8-6

12.9.2015 10:00

TJ Sokol Zvole B

TJ S. Tuchoměřice

13-3

12.9.2015 10:00

Jeneč/Dobrovíz

TJ Sokol Úhonice

2-10

12.9.2015 10:00

Dobříč/Nučice

TJ Slavoj Řevnice

6-1

12.9.2015 10:00

TJ Sokol Č. Újezd B

S.K. Černolice

14-0

12.9.2015 10:00

TJ Sokol Hostivice

TJ Slavoj Řevnice

3-16

5.9.2015 10:00

S.K. Černolice

Dobříč/Nučice

1-7

5.9.2015 10:00

TJ S. Tuchoměřice

Jeneč/Dobrovíz

5-8

5.9.2015 10:00

TJ Sokol Hostivice

TJ Sokol Č. Újezd B

3-2

5.9.2015 10:00

Povltavská FA B

TJ Sokol Zvole B

14-1

5.9.2015 10:00

TJ Sokol Úhonice

Tabulka

Pozice   Tým Z V R P Goals+/- Body Posledních 5
1 S.K. Černolice 18 15 2 1 184:61123 47       
2 Povltavská FA B 18 13 2 3 116:5363 41       
3 TJ S. Tuchoměřice 18 13 1 4 133:6667 40       
4 TJ Sokol Zvole B 18 10 1 7 131:9041 31       
5 TJ Sokol Č. Újezd B 18 10 1 7 105:987 31       
6 TJ Sokol Hostivice 18 8 1 9 95:108-13 25       
7 Jeneč/Dobrovíz 18 7 2 9 123:127-4 23       
8 TJ Slavoj Řevnice 18 5 0 13 87:154-67 15       
9 Dobříč/Nučice 18 2 2 14 81:157-76 8       
10 TJ Sokol Úhonice 18 1 0 17 33:174-141 3       
Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1S.K. Černolice - 4:4 4:3 8:2 11:3 14:0 7:5 16:1 13:4 16:0
2Povltavská FA B 2:5 - 3:0 8:6 2:3 11:3 3:2 8:3 11:4 10:1
3TJ S. Tuchoměřice 5:6 2:8 - 8:4 6:6 6:3 13:3 11:3 6:3 10:1
4TJ Sokol Zvole B 3:7 2:7 4:7 - 9:5 6:2 6:6 10:5 12:2 14:1
5TJ Sokol Č. Újezd B 3:12 3:2 4:10 6:3 - 3:5 12:3 6:2 8:5 3:0
6TJ Sokol Hostivice 9:6 4:5 2:9 4:11 4:8 - 5:8 10:3 6:6 6:1
7Jeneč/Dobrovíz 6:6 2:9 7:9 5:10 10:8 5:8 - 15:5 12:6 7:3
8TJ Slavoj Řevnice 3:16 7:11 3:14 4:10 6:1 2:6 9:4 - 6:10 5:0
9Dobříč/Nučice 5:15 0:0 1:7 3:14 5:11 3:7 4:9 5:9 - 5:9
10TJ Sokol Úhonice 3:18 1:11 1:7 2:5 2:12 1:11 4:13 1:11 2:10 -

Soupiska

  • hlavní trenér : Blažek Michal, tel.: 776 642 195
    asistent trenéra: Hruška Ladislav
  • asistent trenéra: Strnad Rudolf
    asistent trenéra: Hubáček Ladislav
  • asistent trenéra: Kodera Bohumil

Hráči:

FOTOJménoNarozenPoznámka
avatar-profilBernard Šimon2005Starší přípravka
avatar-profilBlažek Matěj2006Starší přípravka
avatar-profilDudy David2003Mladší žáci
avatar-profilDudy Michal2005Starší přípravka
avatar-profilDvořák David2002Hostování
avatar-profilEiselt Timon2005Starší přípravka
avatar-profilFajtl Petr2007Mladší přípravka
avatar-profilHodač David2004Mladší žáci
avatar-profilHouška Jakub2005Starší přípravka
avatar-profilHrubý Vojtěch2005Starší přípravka
avatar-profilHubáček Daniel2005Starší přípravka
avatar-profilHyam Oliver2005Starší přípravka
avatar-profilJambor Jiří2006Starší přípravka
avatar-profilHoráček Matěj2006Starší přípravka
avatar-profilJanda Martin2005Starší přípravka
avatar-profilKabourek Michal2007Mladší přípravka
avatar-profilKleisner Michal2005Starší přípravka
avatar-profilKočovský Pavel2003Mladší žáci
avatar-profilKolkowski Tomáš2003Mladší žáci
avatar-profilKopčák Filip2004Mladší žáci
avatar-profilKotík Lukáš2005Starší přípravka; hostování - Fotbalový klub Zličín
avatar-profilKropáček Karel2004Mladší žáci; hostování
avatar-profilKupčík Jakub2003Mladší žáci
avatar-profilLinhart Dominik2005Starší přípravka; hostování - Fotbalový klub Zličín
Pertl JanMakovec Vojtěch2008Mladší přípravka
avatar-profilSlaninová Pavla2007Mladší přípravka
avatar-profilSchorný Adam2005Starší přípravka
avatar-profilSkála Dominik2004Mladší žáci
avatar-profilUher Filip2004Mladší žáci
avatar-profilVarhulík JAkub2002hostování - SK Družec
Šmíd Pavel2009
Werglaz Tom2007Mladší přípravka
Brom David2007Mladší přípravka
Čech Adam2007Mladší přípravka

A blog about Wordpress design, development , Software and inspiration http://themesharebd.blogspot.com