Sezóna-MP-2018-2019

Výsledky


Domácí Skóre Hosté

TJ-Sokol-Jeneč

4-2

21.10.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

Sokol-Červený-Újezd

3-2

21.10.2018 10:00

SK-Drahelčice

TJ-Sokol-Jeneč

3-3

21.10.2018 10:00

Sokol-Červený-Újezd

TJ Sokol Hostivice

0-6

21.10.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

SK-Drahelčice

8-4

21.10.2018 10:00

FK-Rudná

TJ-Sokol-Jeneč

3-1

21.10.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ Sokol Hostivice

8-0

21.10.2018 10:00

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

3-2

21.10.2018 10:00

FK-Rudná

TJ Sokol Úhonice

4-5

21.10.2018 10:00

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

1-5

21.10.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

FK-Rudná

1-6

21.10.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ Sokol Úhonice

1-5

21.10.2018 10:00

Sokol-Červený-Újezd

FK-Rudná

2-5

21.10.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

SK-Drahelčice

5-5

21.10.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

FK-Rudná

0-6

21.10.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ-Sokol-Jeneč

2-4

13.10.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

Sokol-Červený-Újezd

3-6

13.10.2018 10:00

SK-Drahelčice

FK-Rudná

1-5

13.10.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ-Sokol-Jeneč

4-5

13.10.2018 10:00

Sokol-Červený-Újezd

TJ Sokol Hostivice

6-2

13.10.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

SK-Drahelčice

6-3

13.10.2018 10:00

FK-Rudná

TJ-Sokol-Jeneč

5-6

13.10.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ Sokol Hostivice

2-3

13.10.2018 10:00

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

4-1

13.10.2018 10:00

FK-Rudná

TJ Sokol Úhonice

3-4

13.10.2018 10:00

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

2-5

13.10.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

FK-Rudná

0-9

13.10.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ Sokol Úhonice

2-2

13.10.2018 10:00

Sokol-Červený-Újezd

FK-Rudná

2-7

13.10.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

SK-Drahelčice

4-2

13.10.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Jeneč

4-1

6.10.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

Sokol-Červený-Újezd

6-2

6.10.2018 10:00

SK-Drahelčice

FK-Rudná

2-3

6.10.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ-Sokol-Jeneč

10-4

6.10.2018 10:00

Sokol-Červený-Újezd

TJ Sokol Hostivice

2-5

6.10.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

SK-Drahelčice

8-4

6.10.2018 10:00

FK-Rudná

TJ-Sokol-Jeneč

3-1

6.10.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ Sokol Hostivice

5-0

6.10.2018 10:00

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

3-1

6.10.2018 10:00

FK-Rudná

TJ Sokol Úhonice

9-3

6.10.2018 10:00

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

4-6

6.10.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

FK-Rudná

3-3

6.10.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ Sokol Úhonice

1-5

6.10.2018 10:00

Sokol-Červený-Újezd

FK-Rudná

0-6

6.10.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

SK-Drahelčice

4-3

6.10.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Jeneč

1-2

23.9.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

Sokol-Červený-Újezd

7-0

23.9.2018 10:00

SK-Drahelčice

FK-Rudná

1-1

23.9.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ-Sokol-Jeneč

1-2

23.9.2018 10:00

Sokol-Červený-Újezd

TJ Sokol Hostivice

2-5

23.9.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

SK-Drahelčice

3-7

23.9.2018 10:00

FK-Rudná

TJ-Sokol-Jeneč

1-1

23.9.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ Sokol Hostivice

5-2

23.9.2018 10:00

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

1-2

23.9.2018 10:00

FK-Rudná

TJ Sokol Úhonice

11-2

23.9.2018 10:00

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

5-4

23.9.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

FK-Rudná

2-8

23.9.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ Sokol Úhonice

4-1

23.9.2018 10:00

Sokol-Červený-Újezd

FK-Rudná

2-6

23.9.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

SK-Drahelčice

2-8

23.9.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Jeneč

5-4

16.9.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

Sokol-Červený-Újezd

4-6

16.9.2018 10:00

SK-Drahelčice

FK-Rudná

1-6

16.9.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ-Sokol-Jeneč

5-5

16.9.2018 10:00

Sokol-Červený-Újezd

TJ Sokol Hostivice

2-5

16.9.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

SK-Drahelčice

2-3

16.9.2018 10:00

FK-Rudná

TJ-Sokol-Jeneč

5-1

16.9.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ Sokol Hostivice

7-3

16.9.2018 10:00

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

5-2

16.9.2018 10:00

FK-Rudná

TJ Sokol Úhonice

7-4

16.9.2018 10:00

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

3-1

16.9.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

FK-Rudná

6-5

16.9.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ Sokol Úhonice

4-2

16.9.2018 10:00

Sokol-Červený-Újezd

FK-Rudná

2-3

16.9.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

SK-Drahelčice

2-8

16.9.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Jeneč

4-3

9.9.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

Sokol-Červený-Újezd

4-3

9.9.2018 10:00

SK-Drahelčice

FK-Rudná

2-1

9.9.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ-Sokol-Jeneč

6-3

9.9.2018 10:00

Sokol-Červený-Újezd

TJ Sokol Hostivice

6-3

9.9.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

SK-Drahelčice

2-5

9.9.2018 10:00

FK-Rudná

TJ-Sokol-Jeneč

7-4

9.9.2018 10:00

TJ Sokol Úhonice

TJ Sokol Hostivice

5-4

9.9.2018 10:00

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

6-3

9.9.2018 10:00

FK-Rudná

TJ Sokol Úhonice

6-2

9.9.2018 10:00

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

5-2

9.9.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

FK-Rudná

3-8

9.9.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ Sokol Úhonice

---

9.9.2018 10:00

Sokol-Červený-Újezd

FK-Rudná

2-3

9.9.2018 10:00

TJ Sokol Hostivice

SK-Drahelčice

0-6

9.9.2018 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

Tabulka

Pozice   Tým Z V R P Goals+/- Body Posledních 5
1 TJ-Sokol-Jeneč 30 17 5 8 14460 56       
2 TJ Sokol Hostivice 30 18 0 12 11931 54       
3 Sokol-Červený-Újezd 29 16 3 10 10612 51       
4 TJ Sokol Úhonice 29 15 3 11 11430 48       
5 SK-Drahelčice 30 10 1 19 97-60 31       
6 FK-Rudná 30 6 2 22 69-73 20       
Klub 1 2 3 4 5 6
1TJ-Sokol-Jeneč - 4:3 6:3 7:4 6:0 8:3
2TJ Sokol Hostivice 3:4 - 2:5 6:3 5:4 3:2
3Sokol-Červený-Újezd 3:6 5:2 - -:- 4:3 6:3
4TJ Sokol Úhonice 4:7 3:6 -:- - 6:2 1:2
5SK-Drahelčice 0:6 4:5 3:4 2:6 - 2:5
6FK-Rudná 3:8 2:3 3:6 2:1 5:2 -

A blog about Wordpress design, development , Software and inspiration http://themesharebd.blogspot.com