Sezóna-MŽ-2016-2017

F1B – Okresní přebor mladších žáků – skupina B

Výsledky


Domácí Skóre Hosté

Sokol-Jeneč

---

27.5.2017 10:00

Všenorský-SK

SK-Roztoky

---

21.5.2017 10:00

Sokol-Jeneč

Sokol-Jeneč

0-6

13.5.2017 10:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

SK-Černolice

16-2

7.5.2017

Sokol-Jeneč

Všenorský-SK

5-8

15.10.2016 10:00

FK-Lety

TJ-Sokol-Tuchoměřice

4-1

15.10.2016 10:00

Sokol-Jeneč

SK-Kazín

13-3

15.10.2016 10:00

TJ-Sokol-Hostivice

SK-Černolice

10-3

15.10.2016 10:00

FK-Dobříč

SK-Roztoky

4-2

15.10.2016 10:00

FK-Rudná

FK-Mníše-pod-Brdy

4-1

15.10.2016 10:00

Sokol-Červený-Újezd

FK-Lety

2-15

8.10.2016 10:00

SK-Roztoky

FK-Rudná

13-1

8.10.2016 10:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

Sokol-Jeneč

1-6

8.10.2016 10:00

SK-Černolice

TJ-Sokol-Hostivice

0-2

8.10.2016 10:00

Sokol-Červený-Újezd

Všenorský-SK

2-10

8.10.2016 10:00

FK-Mníše-pod-Brdy

FK-Dobříč

2-10

8.10.2016 10:00

SK-Kazín

Sokol-Červený-Újezd

9-1

1.10.2016 10:00

FK-Dobříč

TJ-Sokol-Tuchoměřice

3-8

1.10.2016 10:00

FK-Lety

SK-Kazín

16-1

1.10.2016 10:00

Sokol-Jeneč

SK-Roztoky

11-1

1.10.2016 10:00

Všenorský-SK

SK-Černolice

7-3

1.10.2016 10:00

FK-Rudná

FK-Mníše-pod-Brdy

8-1

1.10.2016 10:00

TJ-Sokol-Hostivice

FK-Lety

4-9

24.9.2016 10:00

SK-Černolice

Všenorský-SK

6-3

24.9.2016 10:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

FK-Rudná

1-4

24.9.2016 10:00

SK-Kazín

Sokol-Jeneč

2-8

24.9.2016 10:00

Sokol-Červený-Újezd

SK-Roztoky

5-3

24.9.2016 10:00

FK-Mníše-pod-Brdy

FK-Dobříč

6-2

24.9.2016 10:00

TJ-Sokol-Hostivice

TJ-Sokol-Tuchoměřice

0-6

17.9.2016 10:00

SK-Roztoky

SK-Kazín

5-4

17.9.2016 10:00

FK-Lety

TJ-Sokol-Hostivice

3-2

17.9.2016 10:00

Sokol-Jeneč

Sokol-Červený-Újezd

2-8

17.9.2016 10:00

FK-Rudná

SK-Černolice

4-1

17.9.2016 10:00

Všenorský-SK

FK-Mníše-pod-Brdy

7-3

17.9.2016 10:00

FK-Dobříč

SK-Roztoky

12-1

11.9.2016 10:00

SK-Černolice

TJ-Sokol-Tuchoměřice

1-3

10.9.2016 10:00

FK-Mníše-pod-Brdy

Všenorský-SK

1-14

10.9.2016 10:00

SK-Kazín

Sokol-Jeneč

1-14

10.9.2016 10:00

FK-Dobříč

FK-Rudná

11-1

10.9.2016 10:00

TJ-Sokol-Hostivice

FK-Lety

10-3

9.9.2016 17:00

Sokol-Červený-Újezd

Sokol-Červený-Újezd

9-1

3.9.2016 10:00

Všenorský-SK

Sokol-Jeneč

3-8

3.9.2016 10:00

FK-Mníše-pod-Brdy

SK-Kazín

8-4

3.9.2016 10:00

SK-Roztoky

TJ-Sokol-Hostivice

3-5

3.9.2016 10:00

FK-Lety

FK-Dobříč

2-13

3.9.2016 10:00

FK-Rudná

SK-Černolice

3-2

3.9.2016 10:00

TJ-Sokol-Tuchoměřice

FK-Lety

9-1

30.11.2009

FK-Mníše-pod-Brdy

FK-Rudná

10-2

30.11.2009

Všenorský-SK

Sokol-Jeneč

0-14

30.11.2009

SK-Roztoky

TJ-Sokol-Hostivice

0-8

30.11.2009

SK-Černolice

Sokol-Červený-Újezd

1-8

30.11.2009

SK-Kazín

FK-Dobříč

0-7

30.11.2009

TJ-Sokol-Tuchoměřice

FK-Lety

4-1

30.11.2009

FK-Rudná

TJ-Sokol-Tuchoměřice

3-0

30.11.2009

TJ-Sokol-Hostivice

Všenorský-SK

12-3

30.11.2009

Sokol-Jeneč

SK-Roztoky

14-2

30.11.2009

FK-Dobříč

SK-Černolice

2-1

30.11.2009

Sokol-Červený-Újezd

FK-Mníše-pod-Brdy

2-4

30.11.2009

SK-Kazín

FK-Rudná

6-3

30.11.2009

FK-Mníše-pod-Brdy

Sokol-Jeneč

4-16

30.11.2009

FK-Lety

TJ-Sokol-Hostivice

1-7

30.11.2009

SK-Roztoky

Sokol-Červený-Újezd

5-2

30.11.2009

TJ-Sokol-Tuchoměřice

SK-Kazín

3-1

30.11.2009

SK-Černolice

FK-Dobříč

0-12

30.11.2009

Všenorský-SK

FK-Lety

15-5

30.11.2009

FK-Dobříč

FK-Rudná

0-0

30.11.2009

Sokol-Jeneč

Všenorský-SK

2-3

30.11.2009

TJ-Sokol-Hostivice

TJ-Sokol-Tuchoměřice

4-5

30.11.2009

SK-Kazín

SK-Roztoky

7-2

30.11.2009

Sokol-Červený-Újezd

FK-Mníše-pod-Brdy

7-2

30.11.2009

SK-Černolice

TJ-Sokol-Hostivice

4-6

30.11.2009

Všenorský-SK

Sokol-Jeneč

1-11

30.11.2009

FK-Rudná

FK-Dobříč

1-11

30.11.2009

FK-Lety

SK-Černolice

9-3

30.11.2009

FK-Mníše-pod-Brdy

SK-Kazín

8-1

30.11.2009

TJ-Sokol-Tuchoměřice

Sokol-Červený-Újezd

0-1

30.11.2009

SK-Roztoky

FK-Lety

16-1

30.11.2009

TJ-Sokol-Hostivice

Všenorský-SK

0-7

30.11.2009

Sokol-Červený-Újezd

FK-Rudná

15-2

30.11.2009

FK-Dobříč

TJ-Sokol-Tuchoměřice

2-11

30.11.2009

SK-Černolice

SK-Roztoky

1-3

30.11.2009

SK-Kazín

FK-Mníše-pod-Brdy

3-1

30.11.2009

Sokol-Jeneč

SK-Kazín

19-1

30.11.2009

Všenorský-SK

Sokol-Červený-Újezd

1-6

30.11.2009

FK-Lety

TJ-Sokol-Hostivice

2-9

30.11.2009

FK-Rudná

FK-Dobříč

5-4

30.11.2009

Sokol-Jeneč

SK-Černolice

4-10

30.11.2009

SK-Roztoky

FK-Mníše-pod-Brdy

4-0

30.11.2009

TJ-Sokol-Tuchoměřice

FK-Lety

6-3

30.11.2009

SK-Kazín

Všenorský-SK

0-8

30.11.2009

SK-Černolice

Sokol-Jeneč

6-0

30.11.2009

TJ-Sokol-Hostivice

FK-Rudná

12-1

30.11.2009

Sokol-Červený-Újezd

SK-Roztoky

9-4

30.11.2009

TJ-Sokol-Tuchoměřice

FK-Dobříč

1-5

30.11.2009

FK-Mníše-pod-Brdy

SK-Kazín

1-4

30.11.2009

FK-Rudná

Sokol-Červený-Újezd

7-2

30.11.2009

Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Hostivice

1-2

30.11.2009

FK-Dobříč

TJ-Sokol-Tuchoměřice

6-2

30.11.2009

Všenorský-SK

FK-Mníše-pod-Brdy

0-8

30.11.2009

SK-Roztoky

SK-Černolice

1-11

30.11.2009

FK-Lety

FK-Lety

12-2

30.11.2009

TJ-Sokol-Tuchoměřice

Sokol-Jeneč

0-6

30.11.2009

SK-Kazín

FK-Rudná

12-0

30.11.2009

SK-Černolice

TJ-Sokol-Hostivice

0-8

30.11.2009

FK-Mníše-pod-Brdy

FK-Dobříč

1-7

30.11.2009

Sokol-Červený-Újezd

Všenorský-SK

1-7

30.11.2009

SK-Roztoky

SK-Roztoky

5-10

30.11.2009

FK-Lety

TJ-Sokol-Tuchoměřice

2-13

30.11.2009

FK-Rudná

SK-Kazín

10-1

30.11.2009

FK-Dobříč

FK-Mníše-pod-Brdy

3-1

30.11.2009

Všenorský-SK

Sokol-Červený-Újezd

6-0

30.11.2009

TJ-Sokol-Hostivice

FK-Lety

26-0

30.11.2009

Všenorský-SK

FK-Rudná

10-3

30.11.2009

SK-Roztoky

Sokol-Červený-Újezd

1-3

30.11.2009

FK-Mníše-pod-Brdy

TJ-Sokol-Hostivice

1-11

30.11.2009

SK-Kazín

FK-Dobříč

2-6

30.11.2009

SK-Černolice

Všenorský-SK

---

30.11.2009

FK-Rudná

TJ-Sokol-Tuchoměřice

---

30.11.2009

FK-Dobříč

SK-Kazín

---

30.11.2009

Sokol-Červený-Újezd

SK-Černolice

---

30.11.2009

TJ-Sokol-Hostivice

FK-Mníše-pod-Brdy

---

30.11.2009

FK-Lety

SK-Kazín

---

30.11.2009

FK-Mníše-pod-Brdy

Sokol-Červený-Újezd

---

30.11.2009

SK-Černolice

TJ-Sokol-Hostivice

---

30.11.2009

TJ-Sokol-Tuchoměřice

FK-Rudná

---

30.11.2009

FK-Lety

FK-Dobříč

---

30.11.2009

SK-Roztoky

Tabulka

Pozice   Tým Z V R P Goals+/- Body Posledních 5
1 SK-Kazín 19 17 0 2 151:39112 51       
2 FK-Lety 19 16 0 3 183:68115 48       
3 SK-Roztoky 19 15 0 4 143:5489 45       
4 FK-Rudná 19 14 1 4 154:42112 43       
5 SK-Černolice 19 13 0 6 109:8029 39       
6 FK-Mníše-pod-Brdy 19 13 0 6 85:5827 39       
7 Sokol-Červený-Újezd 19 9 0 10 74:713 27       
8 TJ-Sokol-Tuchoměřice 19 5 0 14 53:109-56 15       
9 Všenorský-SK 19 4 0 15 56:155-99 12       
10 FK-Dobříč 19 4 0 15 53:159-106 12       
11 TJ-Sokol-Hostivice 19 2 0 17 26:131-105 6       
12 Sokol-Jeneč 19 1 1 17 34:155-121 4       
Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
1SK-Kazín - 5:4 8:4 1:4 3:1 -:- -:- 8:1 19:1 10:1 13:3 16:1
2FK-Lety 6:3 - 2:15 4:1 4:9 9:1 10:3 12:2 26:0 15:5 16:1 16:4
3SK-Roztoky 1:3 5:10 - 4:2 12:1 5:3 7:2 9:4 11:1 14:2 7:1 -:-
4FK-Rudná 1:4 -:- 10:3 - 12:0 6:3 12:1 13:1 10:2 15:2 11:1 0:0
5SK-Černolice 1:3 1:11 4:10 7:3 - 9:3 2:1 3:2 4:1 10:3 -:- 16:2
6FK-Mníše-pod-Brdy 2:4 -:- 0:8 3:6 7:2 - 4:1 4:0 3:1 7:3 8:1 3:1
7Sokol-Červený-Újezd 1:8 1:6 0:1 2:8 -:- 1:3 - 5:2 9:1 9:1 6:0 7:2
8TJ-Sokol-Tuchoměřice 4:5 3:8 0:6 2:13 2:11 1:3 2:5 - 6:2 -:- 3:0 4:1
9Všenorský-SK 1:14 5:8 1:7 -:- 0:8 2:10 0:7 6:3 - 12:0 2:3 12:3
10FK-Dobříč 2:10 1:11 -:- 2:13 2:6 1:5 1:7 0:7 0:12 - 6:2 5:4
11TJ-Sokol-Hostivice 1:11 3:5 1:7 2:9 0:8 0:8 0:2 -:- 4:6 1:2 - 3:2
12Sokol-Jeneč 0:6 4:16 0:14 1:11 1:6 3:8 2:8 0:6 -:- 1:14 6:0 -

Soupiska

  • hlavní trenér : Blažek Michal, tel.: 776 642 195
    asistent trenéra: Hruška Ladislav
  • asistent trenéra: Strnad Rudolf
    asistent trenéra: Hubáček Ladislav
  • asistent trenéra: Kodera Bohumil

Hráči:

FOTOJménoNarozenPoznámka
avatar-profilBernard Šimon2005Starší přípravka
avatar-profilBlažek Matěj2006Starší přípravka
avatar-profilDudy David2003Mladší žáci
avatar-profilDudy Michal2005Starší přípravka
avatar-profilDvořák David2002Hostování
avatar-profilEiselt Timon2005Starší přípravka
avatar-profilFajtl Petr2007Mladší přípravka
avatar-profilHodač David2004Mladší žáci
avatar-profilHouška Jakub2005Starší přípravka
avatar-profilHrubý Vojtěch2005Starší přípravka
avatar-profilHubáček Daniel2005Starší přípravka
avatar-profilHyam Oliver2005Starší přípravka
avatar-profilJambor Jiří2006Starší přípravka
avatar-profilHoráček Matěj2006Starší přípravka
avatar-profilJanda Martin2005Starší přípravka
avatar-profilKabourek Michal2007Mladší přípravka
avatar-profilKleisner Michal2005Starší přípravka
avatar-profilKočovský Pavel2003Mladší žáci
avatar-profilKolkowski Tomáš2003Mladší žáci
avatar-profilKopčák Filip2004Mladší žáci
avatar-profilKotík Lukáš2005Starší přípravka; hostování - Fotbalový klub Zličín
avatar-profilKropáček Karel2004Mladší žáci; hostování
avatar-profilKupčík Jakub2003Mladší žáci
avatar-profilLinhart Dominik2005Starší přípravka; hostování - Fotbalový klub Zličín
Pertl JanMakovec Vojtěch2008Mladší přípravka
avatar-profilSlaninová Pavla2007Mladší přípravka
avatar-profilSchorný Adam2005Starší přípravka
avatar-profilSkála Dominik2004Mladší žáci
avatar-profilUher Filip2004Mladší žáci
avatar-profilVarhulík JAkub2002hostování - SK Družec
Šmíd Pavel2009
Werglaz Tom2007Mladší přípravka
Brom David2007Mladší přípravka
Čech Adam2007Mladší přípravka

A blog about Wordpress design, development , Software and inspiration http://themesharebd.blogspot.com