Sezóna-SP-2017-2018

G1D – Okresní přebor starších přípravek – skupina D

Výsledky


Domácí Skóre Hosté

TJ-Sokol-Jeneč

6-7

5.11.2017 10:00

TJ S. Tuchoměřice

TJ-Sokol-Holubice

3-6

22.10.2017 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-V.Přílepy

9-3

22.10.2017

TJ-Sokol-Holubice

TJ-Sokol-Jeneč

8-4

22.10.2017

TJ-Sokol-Hostivice

TJ S. Tuchoměřice

---

22.10.2017

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

4-9

22.10.2017

FK-Rudná

TJ-Sokol-Hostivice

1-11

22.10.2017

TJ S. Tuchoměřice

FK-Rudná

5-7

22.10.2017

Sokol-Úhonice

SK-Drahelčice

---

22.10.2017

Sokol-Červený-Újezd

SK-Drahelčice

---

8.10.2017 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

TJ-Sokol-Jeneč

14-11

1.10.2017 10:00

FK-Rudná

TJ-Sokol-V.Přílepy

4-3

1.10.2017

TJ-Sokol-Hostivice

TJ-Sokol-Holubice

24-2

1.10.2017

SK-Drahelčice

Sokol-Červený-Újezd

3-6

1.10.2017

Sokol-Úhonice

TJ-Sokol-Hostivice

5-8

1.10.2017

TJ-Sokol-Holubice

FK-Rudná

6-11

1.10.2017

TJ S. Tuchoměřice

Sokol-Úhonice

7-6

1.10.2017

TJ-Sokol-V.Přílepy

TJ-Sokol-Jeneč

6-7

17.9.2017 10:00

Sokol-Úhonice

TJ-Sokol-Hostivice

5-10

17.9.2017

FK-Rudná

TJ S. Tuchoměřice

16-5

17.9.2017

Sokol-Červený-Újezd

TJ-Sokol-V.Přílepy

19-1

17.9.2017

SK-Drahelčice

FK-Rudná

27-4

17.9.2017

TJ-Sokol-Holubice

SK-Drahelčice

---

17.9.2017

TJ-Sokol-Hostivice

Sokol-Červený-Újezd

3-2

17.9.2017

TJ-Sokol-V.Přílepy

Sokol-Úhonice

7-6

17.9.2017

TJ S. Tuchoměřice

TJ S. Tuchoměřice

5-3

10.9.2017 10:00

TJ-Sokol-V.Přílepy

Sokol-Červený-Újezd

1-2

10.9.2017 10:00

TJ-Sokol-Jeneč

Sokol-Úhonice

8-5

10.9.2017 10:00

TJ-Sokol-Holubice

FK-Rudná

26-0

9.9.2017 14:00

SK-Drahelčice

TJ-Sokol-V.Přílepy

3-2

N/A

TJ-Sokol-Jeneč

TJ S. Tuchoměřice

15-3

N/A

TJ-Sokol-Holubice

Sokol-Červený-Újezd

2-0

N/A

TJ-Sokol-Hostivice

TJ-Sokol-Hostivice

0-9

N/A

Sokol-Úhonice

FK-Rudná

8-9

N/A

TJ-Sokol-V.Přílepy

TJ-Sokol-Holubice

6-9

N/A

Sokol-Červený-Újezd

Tabulka

Pozice   Tým Z V R P Goals+/- Body Posledních 5
1 Sokol-Úhonice 7 7 0 0 51:3120 21       
2 TJ S. Tuchoměřice 7 6 0 1 71:3140 18       
3 TJ-Sokol-V.Přílepy 8 5 0 3 60:3723 15       
4 FK-Rudná 8 4 0 4 102:5448 12       
5 TJ-Sokol-Jeneč 7 4 0 3 48:408 12       
6 Sokol-Červený-Újezd 7 3 0 4 36:50-14 9       
7 TJ-Sokol-Holubice 8 2 0 6 56:81-25 6       
8 TJ-Sokol-Hostivice 7 0 0 7 18:52-34 0       
9 SK-Drahelčice 3 0 0 3 3:69-66 0     
Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9
1Sokol-Úhonice - 7:6 7:6 7:5 7:6 6:3 8:5 9:0 -:-
2TJ S. Tuchoměřice 6:7 - 5:3 11:6 7:6 16:5 15:3 11:1 -:-
3TJ-Sokol-V.Přílepy 6:7 3:5 - 9:8 3:2 2:3 9:3 4:3 19:1
4FK-Rudná 5:7 6:11 8:9 - 11:14 9:4 27:4 10:5 26:0
5TJ-Sokol-Jeneč 6:7 6:7 2:3 14:11 - 2:1 6:3 8:4 -:-
6Sokol-Červený-Újezd 3:6 5:16 3:2 4:9 1:2 - 9:6 2:0 -:-
7TJ-Sokol-Holubice 5:8 3:15 3:9 4:27 3:6 6:9 - 8:5 24:2
8TJ-Sokol-Hostivice 0:9 1:11 3:4 5:10 4:8 0:2 5:8 - -:-
9SK-Drahelčice -:- -:- 1:19 0:26 -:- -:- 2:24 -:- -

Soupiska

  • hlavní trenér : Blažek Michal, tel.: 776 642 195
    asistent trenéra: Hruška Ladislav
  • asistent trenéra: Strnad Rudolf
    asistent trenéra: Hubáček Ladislav
  • asistent trenéra: Kodera Bohumil

Hráči:

FOTOJménoNarozenPoznámka
avatar-profilBernard Šimon2005Starší přípravka
avatar-profilBlažek Matěj2006Starší přípravka
avatar-profilDudy David2003Mladší žáci
avatar-profilDudy Michal2005Starší přípravka
avatar-profilDvořák David2002Hostování
avatar-profilEiselt Timon2005Starší přípravka
avatar-profilFajtl Petr2007Mladší přípravka
avatar-profilHodač David2004Mladší žáci
avatar-profilHouška Jakub2005Starší přípravka
avatar-profilHrubý Vojtěch2005Starší přípravka
avatar-profilHubáček Daniel2005Starší přípravka
avatar-profilHyam Oliver2005Starší přípravka
avatar-profilJambor Jiří2006Starší přípravka
avatar-profilHoráček Matěj2006Starší přípravka
avatar-profilJanda Martin2005Starší přípravka
avatar-profilKabourek Michal2007Mladší přípravka
avatar-profilKleisner Michal2005Starší přípravka
avatar-profilKočovský Pavel2003Mladší žáci
avatar-profilKolkowski Tomáš2003Mladší žáci
avatar-profilKopčák Filip2004Mladší žáci
avatar-profilKotík Lukáš2005Starší přípravka; hostování - Fotbalový klub Zličín
avatar-profilKropáček Karel2004Mladší žáci; hostování
avatar-profilKupčík Jakub2003Mladší žáci
avatar-profilLinhart Dominik2005Starší přípravka; hostování - Fotbalový klub Zličín
Pertl JanMakovec Vojtěch2008Mladší přípravka
avatar-profilSlaninová Pavla2007Mladší přípravka
avatar-profilSchorný Adam2005Starší přípravka
avatar-profilSkála Dominik2004Mladší žáci
avatar-profilUher Filip2004Mladší žáci
avatar-profilVarhulík JAkub2002hostování - SK Družec
Šmíd Pavel2009
Werglaz Tom2007Mladší přípravka
Brom David2007Mladší přípravka
Čech Adam2007Mladší přípravka

A blog about Wordpress design, development , Software and inspiration http://themesharebd.blogspot.com