Starší žáci – 2. JARNÍ MISTROVSKÝ ZÁPAS 2019

JENEČ – RUDNÁ 0 : 13

V sobotu 13.4. jsme odehráli na našem hřišti druhý jarní zápas skupiny Okresního přeboru, proti Rudné.
Soupeř dorazil v plné síle a na hřišti to bylo znát. Jeho jsou věkem a hlavně kondicí s fyzickými dispozicemi úplně jinde, než náš tým poskládaný z různých věkových kategorií.

Od začátku našim hráčům ukazovali, jak to bude vypadat, až jim bude 14 či 15 let. Přehrávali nás ve všech činnostech. Naši hráči se snažili o bojovností a herní kombinací, bohužel tak vyspělým týmem, jako soupeř, zatím nedisponujeme. I přes velký počet obdržených branek zaslouží poděkování brankář Matěj Blažek, který se podruhé v životě postavil do brány za zraněného Mikulku. Hlavně svým čtením hry a kopací technikou zabránil spoustě dalších branek.

Trenéři: Blažek Michal, Souček Robert, Mikulka Jan

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *