STARŠÍ ŽÁCI TJ SOKOL JENEČ – ZIMNÍ PŘÍPRAVA

Příprava st.žáků začala brzy již 8.1.2019 jsme i přes nepřízeň počasí přivítali na tréninku 16hráčů. Musíme kluky a jednu dívku pochválit, jejich účast na trénincích je parádní. Ještě ani jednou jsme neměli na tréninku méně než 14 hráčů.

Tréninky probíhají 2x týdně,vždy v úterý a čtvrtek od 17:30 na naší UMT. Protože máme věkově nevyrovnaný tým, je těžké sehnat pro naše hráče turnaj nebo přátelský zápas. Vše se snažíme klukům vynahradit, různými soutěžemi jak na trénincích, tak třeba v docházce. Za leden byli nejlepší (Slaninová, Čech a Barnáš) byli odměněni večeří u Mcdonalds😊.

Hráči na trénincích vytvořili super partu, ti starší zkušenější se snaží na mladší hodně mluvit a doplňují je fyzickou kondicí a na oplátku ti mladší se snaží pomoci starším klukům přesnou nahrávkou nebo narážečkou. Probíhá i teoretická příprava u tabule, kde se kluci učí řešit různé herní situace.

Každý pátek bereme hráče, kteří mají čas a zájem na Kladno do bazénu na relaxaci. Pro hráče připravujeme již teď tradiční zápas proti maminkám a tatínkům. V červnu vyrážíme na týden na soustředění do penzionu Trautenberk. Připravujeme i tradiční kemp, konaný na našem hřiština konci srpna. Hráčům byly zakoupeny nové pomůcky na trénování a šusťákové bundy.

Poděkování tak patří všem, kteří pomáhají vytvořit pro hráče co nejlepší podmínky. Jak oddíl, sponzoři nebo rodiči svojí spoluprací s trenéry.

Pokud by měl kdokoliv z okolí nebo přímo z Jenče chuť zkusit si zahrát s námi fotbal jsme na hřišti každé úterý a čtvrtek od 17:30 a nebo můžete kontaktovat trenéry

Blažek Michal 776 642 195

Souček Robert 736 644 394.

Nebojte se pohybu😊

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *