Starší žáci – 1. JARNÍ MISTROVSKÝ ZÁPAS 2019

JENEČ – KAZÍN 1 : 4

V sobotu 6.4.2019 jsme odehráli na našem hřišti první jarní zápas skupiny Okresního přeboru, proti Kazínu.

Soupeř, který nám na podzim nadělil spoustu branek dělal hlavně svým pohybem velké problémy. V brance nastoupil za zraněného Mikulku Matěj Blažek a hráči si nevedli špatně.

Do 20 minuty jsme byli jakž takž vyrovnaným soupeřem, snažili se o kombinaci a průnik před soupeřovu branku. Šance se naskytla po chybě brankáře hostí, který špatně vyrazil míč, přímo na kopačky Šimona Bernarda, ale tomu se nepodařilo “houštinu” protihráčů prostřelit. Po chybě našeho stopera hosté vstřelili vedoucí branku a morálka některých našich hráčů polevila. Projevila se i slabší kondice hráčů, kteří střídali. Hosté od této chvíle uklidnili hru a začali náš tým přehrávat nejen kombinačně, ale hlavně v pohybu, kde byl rozdíl velký. Naši hráči nedokázali odpovědět na soupeřovu aktivitu ničím fotbalovým, pouštěli se do zbytečného kličkování a ztráceli lacino míče nepřesností v nahrávkách a i bojovnosti ubylo. I přes snahu našeho brankáře jsme obdrželi ještě další tři branky. V závěru se nám sice podařilo po hrubce brankáře hostí snížit na 1:4, ale to nic neubírá na faktu, že fotbal je kolektivní hra a bez vzájemné spolupráce a bojovnosti se solidní výsledek uhrát nedá.

Přitom jsme ve středu hráli proti soupeři z Krajského přeboru přípravný zápas a naše hra byla výborná.

Vše co hráči předváděli, bylo o mnoho fotbalovější než v sobotu.

Věříme , že kluky dokážeme opět namotivovat k výborným výkonům.

Trenéři: Blažek Michal, Souček Robert, Mikulka Jan.

You may also like...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *